آموزش ارسال خبرنامه در فروشگاه ووکامرس

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز . امیدوارم که لحظات خوبی رو در پیشرو داشته باشید . دوستان اگر به خاطر داشته باشید در آموزش های قبلی بیگ تم به ارسال خبرنامه در وردپرس پرداخته شد و افزونه هایی برای انجام این کار معرفی شد . در این آموزش ووکامرس می خواهم برای شما دوستان افزونه ای را معرفی کنم که با استفاده از آن بتوانید به ارسال خبرنامه در فروشگاه ووکامرس خود بپردازید . حتما شما دوستان عزیز اهمیت و ارزش ارسال خبرنامه را می دانید پس بهتره که با آموزش ارسال خبرنامه در ووکامرس با ما همراه شوید .

آموزش ارسال خبرنامه در فروشگاه ووکامرس

شما دوستان می توانید با ارسال خبرنامه ، مشتریان و کاربران خود را از تخفیف های جدیدی که برای محصولات در نظر گرفته اید و یا این که از محصولات جدید خود با خبر نمایید و همچنین می توانید از امکانات فروشگاه خود انها را با خبر نمایید ، پس به دنبال این باشید تا بتوانید یک سیستم خبرنامه ی حرفه ای برای فروشگاه خود طراحی کنید . خب برای این که شما از این مزیت در فروشگاه خود بهره مند شوید کافی است ان را از لینک زیر دانلود کنید :
دانلود افزونه MailPoet WooCommerce Add-on
حال افزونه را از لینک فوق دانلود نمایید و در فروشگاه خود نصب کنید . دوستان دقت داشته باشید که شاید شما با خود بگویید از افزونه MailPoetبرای ارسال خبرنامه در وردپرس استفاده می کردیم و حالا با این افزونه ای که امروز ما معرفی کردیم تفاوتی دارد ؟ می توان گفت که افزونه MailPoet WooCommerce Add-on به افزونه ی وردپرسی که گفتید اضافه می شود و از این طریق می توان برای ارسال خبرنامه در ووکامرس استفاده کرد .

برای درک بهتر به این نکته توجه داشته باشید که شما نمی توانید از افزونه های وردپرسی که برای ارسال خبرنامه در سایت تون استفاده میکردین حالا در فروشگاه ووکامرس استفاده کنید و زمانی می توانید این کار را انجام دهید که در کنار وب سایت وردپرسی ، شما یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده باشید وگرنه لازمه که از خود افزونه هایی که مربوط به ووکامرس می باشد استفاده کنید .

پس از این که دوستان افزونه را فعال کردین حال شما می توانید از پنل فروشگاه ، ووکامرس و بخش پیکربندی و در نهایت تب Mailpoet را انتخاب نمایید که این بخش دارای تنظیمات محدودی می باشد که این تنظیمات به قرار زیر است :

  • Enable subscription : برای فعال سازی افزونه بایستی این گزینه را تیک بزنید .
  • Multi-Subscription : اگر شما می خواهید چندین خبرنامه باهم ارسال کنید بایستی این گزینه را فعال سازید .
  • Enable Double Opt-in : شما می توانید با فعال سازی این گزینه ایمیل تایید ارسال کنید .
  • Default checkbox status : برای تعیین استاتوس برای باکس خبرنامه می توانید از این بخش اقدام نمایید .
  • Subscribe checkbox label : این بخش مربوط به برچسبی می باشد که در زمان عضویت اعضا مشخص می گردد .
  • Subscription Position :  این بخش برای تعیین موقعیت قرار گیری خبرنامه می باشد که می تونید تعیین کنید در چه زمانی نشان داده شود .

حال شما تغییراتی را که در این تب انجام دادین ذخیره نمایید . حال می توانید به تب بعدی Available list بروید و در اینجا لیستی از خبرنامه هایی را که ساخته اید ، انتخاب نمایید و به ارسال بپردازید و می توانید برای راحتی کار حالت ارسال را بر روی اتوماتیک قرار دهید . پس برای این که شما بتوانید مانند فروشگاه های بزرگ فعال باشید ، بهتره که بتوانید حوادث و مهم تریم اخبار و محصولات فروشگاه خود را به اطلاع مشتریان تان برسانید که برای این منظور می توانید از افزونه مذکور استفاده کنید .

دوستان عزیز نکات این آموزش به پایان رسید از همراهی همیشگی شما تا انتهای آموزش سپاسگزارم . با ادامه اموزش های بیگ تم با ما همراه شوید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دوستان عزیز .

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس تجاری و هک وردپرس