آموزش ارسال پست از طریق فرانت اند سایت برای نویسندگان

با آموزش ارسال پست از طریق فرانت اند سایت برای نویسندگان در خدمتتان هستیم. اگر وبسایت شما دارای چندین نویسنده باشد و بخواهید امکان ارسال مطلب  بدون ورود به پنل پیشخوان را برای بهبود امنیت و سادگی کار با توجه به وبسایتتان فراهم کنید با بیگ تم همراه باشید.

آموزش ارسال پست از طریق فرانت اند سایت برای نویسندگان

 

با استفاده از افزونه WP User Frontend می توانید این اجازه را به خوانندگان و نویسندگان سایت خود بدهید که بدون ورود به پنل پیشخوان وردپرس سایت خود بتوانند در وبسایت شما مطلبی ارسال یا ویرایش کنند. این اکمکان خصوصا برای سایت هایی که مبلغی را در ازای هر پست به نوشته تایید شده می دهند می تواند کاربردی باشد.

ابتدا افزونه WP User Frontend را از مخزن وردپرس دانلود و نصب نماید و فعال کنید. پس از فعال سازی یک ب با عنوان WP User Frontend به منوی وردپرس سایت شما افزوده می شود با کلیک بر این لینک می توانید نام عنوان هر بخشی که می خواهید به صورت فارسی قرار گیرد و یا ویرایش کنید را تغییر دهید و دخیره کنید.

adminpanel

حال برای افزودن ویرایشگر خارجی باید یکی از شرتکد های زیر را به یکی از برگه یا پست های خود افزوده یا پست و یا برگه جدیدی خلق کرده و شرتکد زیر را در آن قرار دهید.

برای ساخت یک صفحه انتشار مطلب یک برگه ساخته و نام آن را “New Post” قرار داده و کد زیر را در آن قرار دهید.

[wpuf_addpost]

برای ساخت صفحه ویرایش مطالب کد زیر را در وردپرس خود قرار داده و عنوان برگه را “Edit” انتخاب کنید

[wpuf_editprofile]

برای ساخت صفحه پروفایل کد زیر را در یک برگه جدید قرار داده و عنوان “Profile” را برای آن انتخاب نمایید

[wpuf_editprofile]

برای ساخت صفحه داشبود یک برگه با نام “Dashboard” ساخته و شرتکد زیر را در آن قرار دهید.

[wpuf_dashboard]

با افزودن شرتکد های بالا نویسندگان سایت شما امکان قرار دادن و ویرایش مطالب خود را خارج از دابود وردپرس سایت شما را دارند. نتیجه ای که پس از افزودن شرتکد ها به صفحات خود مشاهده می کنید مانند تصویر زیر می باشد

frontend

اطلاعات بیشتر و دانلود افزونه  WP User Frontend از مخزن وردپرس

منبع: بیگ تم

گفتگو کنید

2 نظر

نظر دهید