آموزش افزونه Rootitr در وردپرس

سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان محترم . امیدوارم که حالتون خوب باشد . دوستان عزیز در این آموزش وردپرس به بررسی سایت های خبری که با وردپرس طراحی و ساخته شده اند می پردازیم و می خواهیم افزونه ای را معرفی کنیم که با استفاده از آن نویسندگان سایت های خبری بهتر بتوانند به اطلاع رسانی بپردازند . با اموزش معرفی و آشنایی با افزونه Rootitr در وردپرس با ما همراه شوید .

آموزش افزونه Rootitr در وردپرس

امروزه سایت های خبری بسیاری با وردپرس طراحی شده اند و این سایت های با توجه به قالب های وردپرس که در این زمینه وجود دارد یکی از انها را انتخاب کرده و هر کدام یک از این سایت ها شکلی متفاوت باهم دارند . از نکات مهمی که باید در سایت های خبری مورد توجه قرار گیرد نوع نوشتار خبر می باشد و باید به گونه ای تخصصی نوشته شود و باید عنوان مناسب و همچنین متن مناسبی و بدون غلط املایی داشته باشد و همچنین باید خبرهای مهم زمان و مکان وقوع انها مشخص باشد که اینها همه در اختیار نویسندگان وب سایت و مدیر می باشد . علاوه بر این نکات مهمی که باید رعایت شود ، باید گزینه هایی برای درج روتیتر ، منبع ، نام عکاس و همچنین گزارشگر خبر در یک سایت خبری مهم بزرگ نیازمند هستید که به صورت پیش فرض این گونه موارد وجود ندارند و باید از افزونه وردپرس استفاده کرد .

افزونه روتیتر که بعضی از گزینه های پایه برای ارسال خبر را در اختیار نویسندگان سایت خبری قرار می دهد تا بتوانید از این طریق یک سایت خبری مناسبی راه اندازی کنید و به صورت پیش فرض در این افزونه مواردی به صورت پایه ای گنجانده شده است که شما با بررسی افزونه و تنظیمات ان می توانید انها را پیدا کنید و این افزونه به صورت فارسی است و شما می توانید به راحتی تنظیمات لازمه را انجام دهید .می توانید برای دانلود افزونه وردپرس مورد نظر از طریق لینک زیر عمل نمایید :

دانلود افزونه Rootitr
پس از دانلود در وب سایت خود نصب نمایید و فعال سازید ، حال به بررسی نکات مهمی که در این زمینه وجود دارد می پردازیم :

چگونگی فراخوانی جزییات در قالب وردپرس :
برای این منظور فقط لازمه که شما از کدهایی که در زیر مشاهده می کنید استفاده کنید و هیچ کار دیگه ای لازم به انجام نیست . فقط شما کدهایی را که مشاهده می کنید در حلقه نمایش اخبار که در فایل های index.php قالب وردپرس و همینطور فایل single.php قرار گرفته اند ، کپی نمایید :

مورد اول : فراخوانی روتیتر می باشد که لازمه از این قطعه کد کوتاه که در زیر مشاهده می کنید ، استفاده نمایید :

  ?= get_rootitr('rootitr') ?  

مورد دوم : برای فراخوانی منبع در سایت های خبری از این قطعه کد کوتاه استفاده کنید :

  ?= get_rootitr('manba') ?  

مورد سوم : برای فراخوانی نام گزارشگر ، گزارش و اخبار می توانید از کد زیر استفاده کنید

  ?= get_rootitr('gozaresh') ?  

مورد چهارم : اگر گزارش شما به صورت تصویری می باشد و تصمیم دارید که نام عکس را مشخص کنید بهتره از قطعه کد زیر برای فراخوانی نام عکس بهره ببرید :

  ?= get_rootitr('axha') ?   

مورد پنجم : اگر شما گزارش خود را از منبعی استفاده کرده اید بهتره که نام منبع را ذکر نمایید می توانید از این قطعه کد کوتاه استفاده کنید :

  ?= get_rootitr('copy') ?  

حال دوستان عزیز اگر شما بخواهید از کدهای کوتاه فوق استفاده نمایید ، لازمش نصب افزونه وردپرس روتیتر می باشد که باید ان را دانلود نمایی و سپس نصب کنید و این افزونه تنظیماتش به صورت فارسی می باشد و شما می توانید به راحتی با استفاده از این کدها نتیجه را در قالب وردپرس خود پیاده سازی نمایید و به کاربران سایت نشان دهید و با انجام این کار می توانید زیبایی به وب سایت خود بدهید ، فقط فراموش نکنید پیش از قرار دادن قطعه کدهای فوق ، یک نسخه ی پشتیبان تهیه نمایید تا در صورت بروز مشکل و خطایی بتوانید به حالت اولیه برگردانید .

دوستان عزیز از همراهی شما تا انتهای این آموزش هک وردپرس کمال تشکر را دارم با سری اموزش های بیگ تم با ما همراه شوید . با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما همراهان محترم

منبع : بیگ تم ارائه دهنده آموزش وردپرس و امنیت وردپرس