آموزش بزرگنمایی بخش های تعیین شده در سایت وردپرس

سلام دوستان عزیز . حالتون چطوره ؟ دوستان عزیز شاید برای شما پیش امده باشد که بخواهید یک بخش از وب سایتی را مشاهده کنید و یا از بخشی از سایت اسکرین شات تهیه کنید به دلیل کوچک بودن بخش مورد نظر و عدم وضوح ، تصمیم گرفته باشید از بزرگ نمایی مرورگرتون استفاده کنید ولی با انجام این کار بدتر از وضوح تصویر و یا متن کاسته می شود و حتی ممکن است چیدمان سایت بهم بریزد ، پس بهتره که به دنبال روش دیگری بود ، که وردپرس در این زمینه راهکاری را ارائه داده است ، با آموزش بزرگ نمایی بخش های مشخص شده در وردپرس با ما همراه باشید .

آموزش بزرگنمایی بخش های تعیین شده در سایت وردپرس

دوستان عزیز شما در این آموزش وردپرس با افزونه بزرگ نمایی در وردپرس آشنا می شوید که این افزونه وردپرس قابلیت کوچک و بزرگ کردن محتوا ، تصاویر و یا هر بخش دیگری از وب سایت شما را ایجاد می کند و با استفاده از علامت های + و – که وجود دارد می توانید بخش مورد نظر را کوچک و یا بزرگ تر نمایید و از مزایای این افزونه ، این است که کاربران می توانند به راحتی سایز و اندازه بخش مورد نظر را تغییر دهند ، بدون این که هیچ تغییری در نظم صفحات وب سایت ایجاد شود . برای شروع کار شما می توانید این افزونه را از لینک زیر دانلود کنید :

دانلود افزونه Zoom

در سایت خودتون افزونه را نصب و فعال سازید و سپس با فعال سازی افزونه وردپرس شما می توانید گزینه ی zoom را در پنل وردپرس تون مشاهده کنید و به صفحه ی تنظیمات افزونه بروید و شما می توانید تمامی بخش هایی را که می خواهید عملیات zoom بر روی انها انجام شود را انتخاب نمایید و شما می توانید در بخش اندازه ی زوم هم مقدار مورد نظر خود را برای بزرگ نمایی وارد کنید و تغییرات لازمه را انجام دهید و پس از انجام تنظیمات دکمه هایی در قالب وردپرس وب سایت شما نشان داده می شود که می توانید بخشی از محتوا و تصویری را که می خواهید ، بزرگ نمایی کنید . برای قرار دادن این دکمه ها در وب سایت خود باید به بخش نمایش ، ابزارک ها بروید و در نهایت ابزارک زوم را در هر جایی از قالب خود خواستید ، قرار بدهید .

دوستان عزیز اموزش امروز به پایان رسید . از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزارم . با سری آموزش های بیگ تم با ما همراه شوید . با ارزوی موفقیت روز افزون برای شما همراهان محترم .

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس خبری و امنیت وردپرس