آموزش تبدیل نوشته ها و برگه ها بهم در وردپرس

باسلام و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز . امیدوارم که روز خوبی رو در پیش رو داشته باشید . دوستان عزیز برای شما پیش امده است که برگه ای در سایت خود ایجاد و مطلب خود را بنویسید و تغییرات لازمه را انجام دهید ولی نظرتون به هر دلیلی عوض شود و  بخواهید که مطلب خود را در قالب نوشته ها دربیاورید و شما برای انجام کار خود دلیلی داشته باشید ، برای انجام این کار حتما شما نوشته هایی که در برگه قرار داده اید کپی می کنید و در بخش نوشته های سایت قرار می دهید که این کار سختیه ؟ راه حل دیگری برای انجام این کار وجود دارد و اگر شما هم علاقه مند به دانستن راه حل ساده تری برای انجام این کار شدید ، حتما ادامه آموزش وردپرس امروز را از دست ندهید .

آموزش تبدیل نوشته ها و برگه ها بهم در وردپرس

دوستان عزیز برای درک بهتر موضوع اموزش امروز باید بگویم در این بخش قرار است افزونه ای را معرفی کنم که با استفاده از ان بتوانید نوشته های سایت خود را به برگه تبدیل کنید و یا اینکه برگه ها را به صورت نوشته ها دربیاورید که برای تبدیل انها به هم احتمالا شما تصمیم می گیرید که مطلب را کپی کنید و از برگه ها به نوشته ها منتقل کنید که انجام این هم مشکل و زمان بر هست و شما نمی توانید از این طریق تمامی تغییرات را کپی کنید و اعمال نمایید و نیاز به زمان می باشد و شما می توانید به راحتی با استفاده از افزونه ای که امروز با آن اشنا می شوید این کار را انجام دهید . برای شروع کار لازم است که شما افزونه مورد نظر را از لینک زیر دریافت کنید :
دانلود افزونه Post Type Switcher
پس از این که افزونه وردپرس را از لینک فوق دریافت کردید باید در پنل خود نصب نمایید و فعال سازید تا بتوانید تنظیمات این افزونه در پنل وردپرس شما فعال و قابل دسترس باشد و شما می توانید از این طریق برگه ها و مطالب وب سایت خود را بهم تبدیل کنید و برای انجام این کار یک بخش کوچکی به ویرایشگر مطالب و برگه های وب سایت شما اضافه می کند که شما می توانید از این طریق برگه ها رو به نوشته ها و برعکس تبدیل کنید .

دوستان وقتی شما افزونه را فعال کردین به بخش ویرایشگر نوشته و یا برگه مورد نظر خود بروید ، شما در صفحه ی ویرایشگر و در بخش سمت چپ صفحه در باکس انتشار مطلب ، شما گزینه ی جدیدی را مشاهده می کنید که با نصب و فعال سازی این افزونه وردپرس اضافه شده است ، این گزینه post Type می باشد که شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ی Edit ، یک منوی کشویی کوچکی برای شما باز می شود که شما می توانید نوع پست خود ا انتخاب کنید و سپس بر روی ok کلیک نمایید و برای اعمال تغییرات نهایی لازمه که شما بر روی گزینه ی بروز رسانی کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود و شما بتوانید این تغییرات را در وب سایت خود مشاهده کنید .

دوستان عزیز آموزش افزونه وردپرس امروز به پایان رسید . به نظر شما این اموزش چطور بود؟ امیدوارم شما بتوانید با استفاده از این افزونه کارهای خود را به راحتی انجام دهید . از همراهی شما هم تا انتهای این بخش صمیمانه متشکرم ، حتما با سری آموزش های بیگ تم با ما همراه شوید با آرزوی موفقیت روز افزون و سلامتی برای شما بزرگواران .

پیروز و موفق باشید

منبع: بیگ تم مرجع آموزش وردپرس و قالب وردپرس