آموزش تغییر استایل پیشخوان وردپرس

سلام و درود فراوان بر شما دوستان عزیز همراه . همه ی مدیران وب سایت ها تلاش می کنند تا وب سایت زیبا و جذابی داشته باشند و همچنین در عین جذاب بودن سایت و کاربر پسند بودن آن ، بتوانند در نتایج گوگل در رتبه بالاتری نشان داده شوند ، در این اموزش وردپرس برای شما افزونه ای را معرفی می کنیم که به جای زیبا سازی وب سایت تون به زیبا سازی و ایجاد تغییرات در پنل وردپرس خود بپردازید و این کار را شما می توانید با استفاده از افزونه Material Admin Theme انجام دهید ، پس با این آموزش کوتاه با ما همراه باشید .

آموزش تغییر استایل پیشخوان وردپرس

دوستان عزیز اینبار می خواهیم به ظاهر پیشخوان وردپرس بپردازیم و آن را زیباتر کنیم و تنوعی را برای شما دوستان ایجاد کنیم ، همیشه زیبا سازی مربوط به قالب وردپرس نمی شود و گاهی هم زیبا سازی پنل وردپرس می باشد . شما می توانید پیشخوان وردپرس تون را با توجه به تنظیماتی که از پیش تعریف شده است تغییر دهید و رنگ بندی آن را عوض کنید ولی در این اموزش می خواهم افزونه ای را معرفی کنم که با استفاده از آن بتوانید متفاوت تر عمل نمایید . یک پیشخوانی برای وب سایت خود ایجاد نمایید که با حالت اولیه ی آن به طور کلی فرق داشته باشد ، می توانید افزونه مورد نظر را از لینک زیر دانلود کنید :
دانلود افزونه Material Admin Theme
افزونه وردپرس را از لینک فوق دانلود کنید و در وب سایت خود نصب نمایید ، تا بتوانید با فعال سازی آن ، پنل وردپرس متفاوتی داشته باشید و این افزونه به این صورت عمل می کند که قالبی با طراحی فلت و رنگ بندی شیشه ای را برای شما فراهم می کند و شما می توانید از این پس منوهایی به صورت فلت و آیکون های متفاوتی و به صورت شیشه ای در پیشخوان خود داشته باشید . پس از فعال سازی می توانید تغییرات را ببینید

دوستان همراه اموزش امروز به پایان رسید . از همراهی شما عزیزان متشکرم . با ادامه آموزش های بیگ تم و معرفی قالب های وردپرس با ما همراه باشید . آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دارم .

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس تفریحی و امنیت وردپرس