آموزش رفع مشکل در نمایش ندادن پیشخوان وردپرس

سلام خدمت شما همراهان عزیز آموزش های بیگ تم . امیدوارم حالتون خوب باشد . دوستان عزیز در این اموزش وردپرس به بررسی یکی از مهم ترین مشکل های وب سایت های وردپرسی می پردازیم ، پس از شما همراهان عزیز می خواهم تا انتها با ما همراه باشید تا اگر شما با این مشکل روبرو شدید بتوانید آن را رفع نمایید . در این آموزش وردپرس به رفع مشکل نمایش ندادن پیشخوان وردپرس می پردازیم و احتمالا این مشکل برای بعضی از شما دوستان پیش امده است ، پس برای رفع این مشکل به ادامه مطالب توجه داشته باشید .

آموزش رفع مشکل در نمایش ندادن پیشخوان وردپرس

دوستان شاید برای شما پیش امده باشد که وقتی به پیشخوان وردپرس خود مراجعه می کنید فقط منوی سمت راست پیشخوان را مشاهده می کنید و در سمت چپ با صفحه ای خالی روبرو می شوید و با انتخاب گزینه ای نمی توانید به ویرایش نوشته ها و برچسب و ایجاد برگه و موارد بسیار دیگری بپردازید و با دیدن این صحنه حتما شما نگران شده اید و نمی دانید چه کاری کنید چون که پیشخوان وب سایت مهم ترین بخش وردپرس می باشد و شما می توانید از این طریق به تولید محتوا و راه اندازی وب سایت تون بپردازید . این مشکل معمولا زمانی پیش می آید که از سرویس هاستینگ مشترکی استفاده می کنید و همچنین تمامی کاربرانی که از این هاستینگ اشتراکی استفاده می کنند با این مشکل روبرو می شوند و دلیل آن هم احتمالا مربوط به آپدیت هایی می باشد که در بعضی موارد این هاستینگ ها در سیستم عامل خود انجام می دهند و یا می توان گفت مربوط به تغییر نسخه PHP در سی پنل باشد و شما می توانید با انتخاب نسخه ی مناسب این مشکل را رفع نمایید و بیشترین دلیل بروز مشکل نمایش ندادن پیشخوان همین علت می باشد .

دوستان عزیز برای رفع این مشکل یعنی نمایش ندادن پیشخوان به صورت کامل شما راه حل زیر را در پیش رو دارید :

اول این که هاستینگ تون به شما اجازه تغییر نسخه PHP هاست را می دهد و شما می توانید به صورت دستی این کار را انجام دهید و یا این که هاستینگ تون به شما امکان تغییر نسخه PHP را نمی دهد و در این جا باید شما دوستان از سرویس دهنده هاستینگ خود بخواهید که نسخه PHP را تغییر بدهند .

حال اگر هاستینگ شما بهتون اجازه تغییر نسخه را داد ، حال برای انجام این کار شما باید توجه داشته باشید که نحوه ی تغییر نسخه در هاست های مختلف ، متفاوت می باشد ، باید شما به بخش آموزش سرویس دهنده هاست خود بروید و از انجا نحوه ی تغییر نسخه ی PHP را پیدا کنید ولی اگر روش تغییر نسخه در بخش آموزش هاست شما نبود ، یابد از سرویس دهنده ی هاست خود تقاضا کنید که برای شما انجام دهند و یا روش انجام کار را برای شما بگویند و پس از این که شما روش تغییر نسخه را دریافتید نوبت به ان می رسد که این کار را انجام دهید برای شروع شما می توانید نسخه هایی که از پی اچ پی وجود دارد را بررسی نمایید یعنی به این صورت یک نسخه را فعال کنید و ببینید که ایا مشکل پیشخوان وب سایت شما رفع شده است یا نه و اگر رفع نشد باید نسخه های مختلف را بررسی نمایید تا به نتیجه برسید . در بعضی از هاست ها شما می توانید برای تغییر نسخه PHP کلیک نمایید نسخه ی جدید خود را جایگزین نمایید به همین راحتی و امکان داره باز مشکلتون رفع نشه و شما باید این پروسه رو ادامه بدهید .

دوستان عزیز آموزش وردپرس امروز به پایان رسید از همراهی تون با این اموزش کمال تشکر را دارم ، حتما با ادامه اموزش های بیگ تم با ما همراه شوید . با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما عزیزان

منبع : بیگ تم مرجع آموزش های هک وردپرس و قالب وردپرس