آموزش قرار دادن دکمه ی G+1 در سایت وردپرس

سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز . روز پاییزی زیباتون بخیر . دوستان عزیز در کنار بعضی وب سایت دقت کرده اید که G+1 وجود دارد ؟ و اصلا می دانید این G+1 برای چی هست ؟ پس با ما باشید تا اطلاعاتی در این زمینه بدست آورید . گوگل همواره خدمات بسیاری را به کاربران خود ارائه می دهد و خدماتی که در راستای بهبود وضعیت سایت می باشد ، که یکی از این خدمات گوگل استفاده از امتیاز مثبت دادن به مطالب وب سایت می باشد و در واقع همان G+1 مطالب سایت است که در این اموزش وردپرس ، افزونه ای را معرفی می کنیم که بتوانید این امکان را در سایت خود قرار دهید ، پس همراه ما باشید .

آموزش قرار دادن دکمه ی G+1 در سایت وردپرس

کاربران وب سایت شما وقتی مطالبی را که در سایت قرار دادید و انها مطالعه کردند در صورتی که این مطالب مورد پسند آنها باشد می توانند با G+1 کردن مطالب ، یک امتیار به شما در گوگل بدهند و میزان رضایت مندی کاربران خود را از مطالب سایت دریابید . برای ایجاد این امکان در سایت وردپرس تون راه های مختلفی وجود دارد که در این اموزش وردپرس تصمیم گرفتیم افزونه مناسبی را برای شما معرفی کنیم که شما می توانید ان را از لینک زیر دانلود کنید :
دانلود افزونه Google +1 by BestWebSoft

فایل افزونه وردپرس را از لینک بالا دانلود کنید و همانند دیگر افزونه ها در سایت خود نصب و فعال سازید و با فعال سازی افزونه گزینه ی BWS plugins را در پنل وردپرس خود مشاهده می کنید که با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ی تنظیمات آن بروید ، که اگر دقت کنید این صفحه جنبه تبلیغاتی دارد و برای این که بتوانید تنظیمات G+1 را انجام دهید باید بر روی گزینه ی Setting در سمت چپ صفحه کلیک نمایید و وارد صفحه ی تنظیمات افزونه شوید . این صفحه ی تنظیمات ۴ تب وجود دارد :

 • Settings
 • Extra settings
 • FAQ
 • Go Pro

که در اینجا مهم ترین تب برای تنظیمات تب اولی می باشد و سه تب اخر یعنی تنظیمات اضافی ، سوالات رایج و نسخه ی پرمیوم است که ربطی در انجام تنظیمات و قرار دادن دکمه ی G+1 ندارد ، پس به بررسی تنظیمات تب اول می پردازیم :

تنظیمات تب Settings :
در اول برای شما توضیحاتی نوشته شده که اگر می خواهید دکمه ی G+1 در وب سایت تون نمایش داده شود ، می توانید از کد کوتاهی که مشاهده می کنید ، استفاده نمایید ، حال به تنظیمات گزینه های مختلف این تب می پردازم

 • Enable Google+1 Button : برای فعال شدن افزونه باید تیک این گزینه را بزنید .
 • Size : برای تعیین اندازه ی دکمه G+1  می توانید از این بخش اقدام نمایید . و اندازه ی آن را مشخص کنید .
 • Annotation : برای تعیین شمارنده ای که تعداد +۱ را نمایش دهید .
 • Language : در اینجا شما زبان افزونه را مشخص می کنید که به طور معمول بر روی انگلیسی قرار دهید .
 • Button position : می توانید در این بخش موقعیت دکمه را در سایت وردپرس تون مشخص کنید .
 • show button : با استفاده از این بخش می توانید تعیین کنید که این دکمه در کدام بخش نمایش داده شود ، در صفحه ی اصلی سایت ، برگه ، نوشته ؟

ادامه ی تنظیمات این صفحه هم مربوط به نسخه ی پرمیوم آن می باشد که در اینجا به توضیحات آن نمی پردازیم . پس از این که تنظیمات را انجام دادین ، ذخیره نمایید و اگر می خواهید که بخش های دیگری به جز مطالب و برگه های شما دارای دکمه ی G+1 باشند ، می توانید از کد کوتاه زیر استفاده کنید

 [bws_googleplusone] 

خب دوستان عزیز تمامی نکات مربوط به این آموزش برای شما گفته شد ، امیدوارم که این افزونه مورد استفاده شما قرار گرفته باشد . از همراهی شما هم تا انتهای این بخش صمیمانه متشکرم ، با معرفی قالب های وردپرس با ما همراه باشید . آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما عزیزان دارم .

منبع : بیگ تم ارائه دهنده آموزش ووکامرس و سئو وردپرس