آموزش معرفی افزونه WP ULike در وردپرس

با سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان محترم . امیدوار که روز خوبی رو در پیش رو داشته باشید . در این آموزش وردپرس می خواهم برای شما افزونه WP ULike را معرفی کنم که این افزونه قابلیت ایجاد یک سیستم آژاکسی و ساده برای لایک و دیسلایک مطالب وردپرس ، وب سایت شما فراهم می کند ، پس ادامه ی آموزش وردپرس امروز را از دست ندهید و تا انتها همراه باشید تا با این افزونه ی وردپرس بیشتر آشنا شوید .

آموزش معرفی افزونه WP ULike در وردپرس

شما دوستان عزیز اگر به دنبال افزونه ای برای لایک مطالب وب سایت خود می گردید می توانید از افزونه وردپرس WP ULike استفاده نمایید که این افزونه وردپرس با بهره‌گیری از پنل تنظیمات و پشتیبانی کامل از شیوه نامه rtl ، نمایش آواتار کاربرانی که لایک کرده اند و همچنین نمایش بیشترین مطالب لایک شده و موارد بسیار دیگری ، و تمامی قابلیت های یک سیستم خوب را در اختیار شما دوستان قرار می دهد . دوستان عزیز این افزونه برخلاف افزونه های دیگر از استاندارد های جدید وردپرس بهره گرفته است که بدون کوچکترین باگ کدنویسی است و شما می توانید با خیال راحت از این افزونه در وب سایت خود استفاده نمایید ، همچنین این افزونه با داشتن ابزارک اختصاصی می تواند لیستی از بیشترین مطالب لایک شده را در قالب ابزارک وردپرس نشان دهد ، برای دانلود افزونه وردپرس به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود افزونه WP ULike

این افزونه را دریافت نمایید و در وب سایت خود نصب و فعال سازید و به صورت زیر شما می توانید با این افزونه وردپرس کار کنید :

نحوه کار افزونه :
این افزونه وردپرس از قابلیت زمینه های دلخواه برای ثبت کردن تعداد لایک ها استفاده کرده است و شما برای بارگذاری این سیستم در صفحات سایت خود دو روش دارید که به صورت زیر می باشد :

استفاده کردن از تابع :

  ?php if(function_exists('wp_ulike')) wp_ulike('get'); ?   

و فعال کردن قابلیت انتشار خودکار ،در پنل تنظیماتی افزونه وردپرس .

در اخر هم قابلیت های این افزونه به صورت زیر می باشد :

  • تنظیمات افزونه ساده و کاربردی می باشد
  • دارای پشتیبانی کامل از شیوه نامه rtl + فایل زبان
  • نمایش آواتار  کاربرانی که مطالب را لایک کرده اند
  • دکمه لایک در مطالب وردپرس
  • امکان ذخیره اطلاعات و همچنین نوع لایک کاربران در جدولی
  • بهره گیری از آژاکس، کدنویسی استاندارد

دوستان عزیز شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این افزونه وردپرس ، دریافت نمایید و در سایت خود نصب و فعال سازید . دوستان از همراهی شما تا انتهای این آموزش صمیمانه متشکرم . با سری آموزش های وردپرس با ما همراه . با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما همراهان عزیز

منبع: بیگ تم مرجع قالب وردپرس و افزونه وردپرس