آموزش پرینت مطالب وب سایت وردپرس

سلام خدمت شما دوستان و همراهان بزرگوار . امیدوارم روز خوبی رو گذرانده باشید . دوستان در این آموزش وردپرس شما با افزونه ای اشنا می شوید که این امکان پرینت مطالب و مقالات وب سایت وردپرس شما را به کاربران می دهد ، که انجام این کار برای وب سایت هایی که مطالب آموزشی دارند بسیار مفید می باشد و از شما دوستان می خواهم تا انتهای این اموزش کوتاه وردپرس با ما همراه شوید .

آموزش پرینت مطالب وب سایت وردپرس

دوستان اگر شما وب سایتی دارید که بیشتر محتوای ان را مقالات تشکیل داده است ، بهتره که امکانی را در سایت تون ایجاد نمایید تا کاربران شما بتوانند مطالب وب سایت تون را پرینت بگیریند و به این مطالب راحت تر دسترسی داشته باشند . پس بهتره که شما دوستان عزیز به دنبال روشی بگردید تا دکمه پرینت را در مطالب وب سایت خود قرار دهید به دلیل این که این امکان به صورت پیش فرض در وردپرس وجود ندارد و شما برای انجام این کار می توانید از افزونه ای استفاده نمایید . برای این منظور شما لازم دارید که افزونه Print Post and Page را دانلود کنید و در وب سایت خود نصب و فعال سازید و شما می توانید برای دریافت افزونه به لینک زیر مراجعه کنید :
دانلود افزونه Print Post and Page

حال شما این افزونه وردپرس را از لینک فوق دانلود نمایید و در وب سایت خود نصب و فعال سازید و با فعال سازی افزونه شما یک گزینه ی جدید به نام print می توانید در پنل وردپرس خود مشاهده کنید که با کلیک بر روی این گزینه به بخش تنظیمات افزونه می روید و برای خود دکمه پرینت را شخصی سازی نمایید و شما می توانید در این صفحه اندازه آیکون ها و همچنین رنگ انها را تعیین نمایید و مشخص کنید که این آیکون در کدام قسمت مطلب قرار بگیرد . شما می توانید با استفاده از کدهای css ان را سفارشی سازی نمایید و پس از انجام تغییرات ساده این افزونه ، فراموش نکنید که تغییرات را ذخیره نمایید . در نهایت شما توانستید برای وب سایت خود یک دکمه پرینت قرار دهید .

دوستان عزیز آموزش امروز به پایان رسید امیدوارم که مورد استفاده شما بزرگواران قرار گرفته باشد . حتما با سری آموزش های بیگ تم همراه ما باشید . با آرزوی موفقیت روز افزون و سلامتی برای شما همراهان

منبع : بیگ تم مرجع آموزش های هک وردپرس و قالب وردپرس و آموزش وردپرس