آپلود فایلها از آدرس در وردپرس

سلام دوستان عزیز وردپرسی!

بسیاری از مدیران سایت ها هستند که برای آپلود فایل های خود مشکلی که دارند این است که فایل های مورد نظرشان در اینترنت وجود دارد اما تمایل دارند تا همان فایل را در هاست خود آپلود نمایند تا کاربران برای دانلود بتوانند از آن استفاده کنند. لذا این مشکل به معظلی برای آنان تبدیل شده است.

در این مطلب قصد داریم تا ابتدا افزونه ای را برای آپلود فایل ها در وردپرس معرفی نماییم و سپس با استفاده از کدنویسی امکان کپی کردن فایل ها از آدرس را بر روی سایت به شما آموزش دهیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

افزونه آپلودر Wp Easy Uploader برای وردپرس

افزونه ای که قصد معرفی ان را داریم با نام wp easy uploader در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون موفق شده است تا بیش از ۷.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز کامل ۵ ستاره ای را در مخزن وردپرس ازآن خود کند.

برای استفاده از افزونه پس از نصب و فعال سازی آن مطابق تصویر زیر منویی در بخش ابزارها پیشخوان وردپرس سایت شما به نام Upload Filees اضافه خواهد شد، روی آن کلیک نمایید تا وارد صفحه مورد نظر شوید.

wp-easy-uploader

آپلود فایلها از آدرس در وردپرس

همان گونه که در تصویر فوق می بینید با استفاده از این افزونه می توانید فایل ها را هم از طریق آدرس و هم از طریق بارگزاری از رایانه خود در وبسایت آپلود نمایید. برای آپلود از آدرس می توانید در فیلد URL آدرس مستقیم فایل را وارد نموده و سپس بر روی دکمه آپلود کلیک نمایید و بسته به میزان حجم فایل منتظر بمانید تا فایل شم اپلود شود.

فایلهای شما در پوشه wp-content/uploads در پوشه تاریخ سال و ماه فعلی قرار میگیرد و همانطور که در بالا بیان کردیم اگر درحالت فشرده شده با پسوندهای zip, gz, tar.gz, tar.bz2 در همان پوشه از حالت فشرده استخراج نیز میگردد. در افزونه تنظیمات پیشرفته دیگری مانند تعیین کردن قسمتی که فایلها آپلود می شود و یا از حالت فشرده استخراج میگردد.

برخی قابلیت های افزونه عبارتند از:

  • آپلود هر نوع فایلی و با هر فرمتی در رسانه وردپرس
  • امکان تعیین مسیر دستی در صورت وجود نداشتن
  • امکان آپلود افزونه در پوشه افزونه وردپرس و آپلود قالب در پوشه قالب های وردپرس
  • امکان استراخ خودکار فایل های آرشیو شده با فرمت هایی همچون zip, tar, gz, tar.gz, tgz و tar.bz2
  • امکان جایگزینی فایل های موجود با همان نام و یا ذخیره هر دو فایل با قابلیت بازنویسی نام
  • پشتیبانی از وردپرس شبکه
  • پشتیبانی افزونه از فایل زبان برای ترجمه
  • و…

 

<!–

–>

<!–!
–>


امتیاز شما از ۱ تا ۵

1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته ۱ رای

Loading…


تبلیغات