افزودن اطلاعیه سفارشی در مدیریت وردپرس

افزودن اطلاعیه سفارشی در مدیریت وردپرس

افزودن اطلاعیه سفارشی در مدیریت وردپرس

آیا می خواهید اطلاعیه های جدیدی را به پنل مدیریت وردپرس خود اضافه کنید؟ می خواهید به کاربران سایتتان پیغامی را نمایش دهید تا به محض ورود به پنل مدیریت وردپرس مشاهده کنند؟ اطلاعیه های وردپرس در واقع به توسط هسته وردپرس ، قالب ها و افزونه های مختلف در پنل مدیریت وردپرس نمایش داده می شوند. در این مقاله می خواهیم به شما توضیح دهیم چگونه پیغام های مهم و حیاتی را در پنل مدیریت وردپرس اضافه کنید تا به همه کاربران نمایش داده شوند؟

نمایش اطلاعیه در پنل مدیریت وردپرس

چرا و چه موقع پیام های اطلاعیه در پنل مدیریت وردپرس نمایش داده می شوند؟

وردپرس از اطلاعیه های مدیریتی برای نمایش خطاها ، پیغام های موفقیت و اخطار های خود استفاده می کند. شما می توانید از این قابلیت برای نمایش اطلاعیه های مدیریتی و پیغام های مهم به نویسندگان و مدیران سایت وردپرسی خود استفاده کنید.  خب بیایید با هم اینکار رو شروع کنیم و پیغام های دلخواه خودمون رو در بخش مدیریت وردپرس به نمایش بگذاریم.

چگونگی نمایش پیام در پنل مدیریت وردپرس

برای اینکار بایستی کد زیر را به فایل functions.php قالب سایتتان اضافه کنید.

با اضافه کردن این کد به فایل functions.php قالب وردپرس شما ، پیغام زیر در تمامی صفحات مدیریت وردپرس نمایش داده می شود:

این پیغام در پنل مدیریت وردپرس شما نمایش داده می شود. با احترام – میهن وردپرس

می توانید متن بالا را در کد تغییر دهید و اطلاعیه مورد نظر خودتون رو ایجاد کنید تا در تمامی صفحات وردپرس نمایش داده شود./ موفق باشید

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

رضا حسینی راد
از سال ۸۶ در زمینه طراحی سایت ، سئو و وردپرس فعالیت می کنم.در حال حاضر مدیریت تیم میهن وردپرس رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم در مورد وردپرس رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم.

  • instagram
  • فیسبوک
  • گوگل پلاس