افزودن انیمیشن css به وردپرس با Animate it فارسی + آموزش ویدیویی

افزودن انیمیشن css به وردپرس

افزودن انیمیشن css به وردپرس

آیا سی اس اس انیمیشن های جذاب و زیبا را در سایت های مختلف دیده اید؟ گاها مشاهده کرده اید که در برخی سایت ها با اسکرول کردن صفحه و یا قرار گرفتن موس روی یک عنصر ، یا کلیک کردن روی آن ، انیمیشن های زیبا و جذابی به نمایش در می آید. در این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم چگونه بدون کد نویسی ، انیمیشن های جذاب و زیبایی را به وردپرس اضافه کنید.

افزونه Animate it فارسی

افزونه animate it افزونه ای هست که به شما امکان متحرک کردن عناصر و محتوای سایتتان را می دهد. شما از سه طریق می توانید انیمیشن های سی اس اس را در عناصر صفحات خود اجرا کنید:

  1. قرار گیری موس روی آن عنصر
  2. اسکرول کردن صفحه روی عنصر
  3. کلیک کاربر روی عنصر

توجه داشته باشید انیمیشن های سی اس اس بسیار سریعتر از فلش یا ویدیو لود می شوند و در حال حاضر اکثر مرورگر های مدرن از این قابلیت پشتیبانی می کنند، پس دیگر نیازی به قرار دادن ویدیو یا فلش های حجیم روی سایتتان نیست. حالا ببینیم چطور با استفاده از animate it می توانیم انیمیشن های زیبا و جذاب را به سایتمان اضافه کنیم.

آموزش کار با افزونه animate it

ابتدا مثل همیشه افزونه animate it را از همین صفحه دانلود کرده و نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را مشاهده بفرمایید.

پس از نصب و فعالسازی افزونه ، وارد بخش نوشته ها افزودن یا برگه ها افزودن شوید.

تولبار انیمیشن سی اس اسحالا متن یا عکس یا عنصری که می خواهید انیمیشن روی آن اجرا شود روی دکمه انیمیشن قرمز رنگ animate it کلیک کنید تا باکس انیمیشن نمایش داده شود.

تنظیمات افزونه Animate it

در این بخش که بصورت کامل فارسی شده و کاملا قابل فهم هست می تونید تنظیمات انمیشن رو به دلخواه مشخص کنید و انیمیشن را به عنصر دلخواه خودتان اضافه کنید. برای درک بهتر کار با این بخش پیشنهاد می کنم فیلم آموزش کار با افزونه animate it فارسی رو مشاهده بفرمایید.

این افزونه توسط تیم میهن وردپرس برای اولین بار به زبان شیرین فارسی ترجمه شده

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

رضا حسینی راد
از سال ۸۶ در زمینه طراحی سایت ، سئو و وردپرس فعالیت می کنم.در حال حاضر مدیریت تیم میهن وردپرس رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم در مورد وردپرس رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم.

  • instagram
  • فیسبوک
  • گوگل پلاس