افزودن ساعات کاری به وردپرس با Business Opening Hours

افزودن ساعات کاری به وردپرس

می خواهید ساعات کاری شرکت یا دفتر یا فروشگاه خود را در سایت وردپرس خود نمایش دهید؟ اینکار باعث می شود مشتریانی که قصد مراجعه حضوری به محل کار شما را دارند بهتر و به موقع تر بتوانند شما را دیدار کنند. حالا قصد دارم به شما افزونه ای را معرفی کنم تا ساعات کاری یا opening hours را در سایتتان نمایش دهید.

نمایش ساعات کاری در وردپرس

اولین چیزی که شما نیاز دارید اینست که افزونه Business Opening Hours را از همین صفحه دانلود کرده و روی سایت وردپرس خود نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.

بعد از نصب  فعالسازی افزونه ، بخش جدیدی به منوی مدیریت وردپرس شما اضافه می شود به نام Business Hours که از اینجا می توانید تنظیمات ساعات کاری را مشخص کنید.

Business Hours

از جدول این صفحه می توانید منطقه زمانی خود را انتخاب کرده و ساعات کاری خود را در طول هفته مشخص کنید. رنگبندی جدول نمایشی هر قابل تغییر هست. در زیر بخش رنگبندی ، یک شورت کد با توجه به تنظیمات انتخاب شده برای شما ایجاد می شود که می توانید آن را در بخش های مختلف سایتتان از جمله صفحات ، نوشته ها ، ابزارک ها و … استفاده کنید. مقاله شورت کد چیست را بخوانید برای اطلاعات بیشتر

ساعات کاری

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

رضا حسینی راد
از سال ۸۶ در زمینه طراحی سایت ، سئو و وردپرس فعالیت می کنم.در حال حاضر مدیریت تیم میهن وردپرس رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم در مورد وردپرس رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم.

  • instagram
  • فیسبوک
  • گوگل پلاس