افزونه ستاره دار کردن مطالب Google Rich Snippet

با سلام خدمت دوستان وردپرسی , در این بخش از معرفی افزونه ی کاربردی وردپرس به معرفی یکی از افزونه های مفید برای وب سایت های وردپرس می پردازیم . یکی از راه هایی که با استفاده از آن میتوان کاربر ها و بازدید کننده ها از اینترنت در هنگام جستجو به سوی سایت خود جلب کرد و باعث ورود آن ها به وب سایت خود شد استفاده از ستاره دار کردن مطالب در گوگل است که این کار با استفاده از افزونه ستاره دار کردن مطالب در گوگل و یا همان افزونه google rich snippet است .

افزونه ستاره دار کردن مطالب Google Rich Snippet
افزونه ستاره دار کردن مطالب Google Rich Snippet

افزونه ستاره دار کردن مطالب Google Rich Snippet

در رابطه با افزونه ستاره دار کردن مطالب Google Rich Snippet باید گفت که حتما برای شما هم پیش آمده است که در هنگام جسجو و سرچ مورد نظر خود با وب سایت هایی مواجه شوید که مطالب آنها با ستاره هایی همراه است و اکثرا این وب سایت ها علامت ۵ ستاره در پایین یا کنار عنوان مطلبشان قرار دارد و بدون شک اکثر کاربران اینترنتی به سمت و سوی این وب سایت ها میروند زیرا این ستاره ها در گوگل باعث میشود تا کاربر به این وب سایت ها توجهش جلب شود و برای مطلب مورد نظر خود وارد چنین وب سایت هایی شود زیرا این عقیده وجود دارد که این وب سایت ها مطلب بهتری ارائه داده اند که از سوی گوگل ستاره کسب کرده اند .

افزونه ستاره دار کردن مطالب Google Rich Snippet
افزونه ستاره دار کردن مطالب Google Rich Snippet

چرا باید از افزونه rich snippets wordpress plugin امتیاز دهی ستاره دار به مطالب استفاده کنیم ؟!

ستاره دار کردن مطالب در گوگل با استفاده از پلاگین google rich snippet امکان پذیر است که البته باید به این نکته توجه کرد که این افزونه فقط با نمایش دادن ستاره همراه با مطلب سبب جلب توجه کاربر و ورود کاربران به سایت و افزایش بازدید مطالب و در نتیجه گرفتن امتیاز مثبت از سوی گوگل میشود پس نقش این افزونه یعنی پلاگین ستاره دار کردن مطالب در گوگل به طور غیر مستقیم است و با جلب توجه کاربر و افزایش بازدید میتواند سبب بهبود سئو وردپرس و امتیاز گیری وب سایت وردپرس شما از سوی گوگل شود پس شما می میتوانید برای قرار دادن وب سایت خود در وضعیت بهتر از افزونه ستاره دار کردن مطالب وردپرس استفاده کنید .

CTR چیست و تاثیر آن در سئو سایت به چه صورت می باشد ؟

سی تی آر ( ctr ) مخفف Click Through Rate به معنای تعداد دفعات کلیک بر روی لینک هایی که در نتیجه جست و جوی گوگل نمایش داده میشه , از این رو هنگام نوشتن ما سعی می کنیم از یک عنوان خوب استفاده کنیم تا CTR بهتری داشته باشیم یعنی مخاطب رو جذب کنیم روی لینک ما کلیک کنه. یکی از معیار های بررسی و رتبه دهی موتور جست و جوی گوگل همین مورد می باشد پس CTR رو دست کم نگیریم.

با افزونه وردپرس ستاره دار کردن سایت در نتایج جست و جو کاری خواهید کرد تا در زیر عنوان لینک سایت شما ستاره ها نمایش داده بشن و این حالت کاربران و جذب می کنه که روی لینک سایت شما کلیک کنن. امروزه خیلی از سایت ها از این روش استفاده می کنن.

X افزونه ستاره دار کردن مطالب Google Rich Snippet
X افزونه ستاره دار کردن مطالب Google Rich Snippet

برخی از ویژگی های افزونه rich snippets wordpress plugin

 • ستاره دار نشان دادن مطالب وب سایت در موتور های جستجو
 • قابلیت نشان دادن و انتخاب امتیاز از ۱ تا ۵
 • قابلیت نشان دادن رای های گرفته شده مطلب ستاره دار
 • عدم نیاز به اعمال تنظیمات خاص
 • استفاده آسان و بسیار کاربردی
 • قابلیت دادن امتیاز به نوشته ها و برگه ها جهت نمایش ستاره دار در نتایج جست و جوی گوگل
 • ستاره دار کردن محصولات سایت
 • قابلیت تعریف ویژگی ها خاص برای امتیاز دهی
 • امکان امتیاز دهی ستاره دار برای موزیک با قابلیت نمایش جزئیات موزیک در نتیجه جست و جو کنار ستاره ها
 • قابلیت تعریف بی نهایت مدل های خاص امتیاز دهی
 • بهترین افزونه وردپرس در بین افزونه های مشابه
 • پر فروش ترین افزونه وردپرس تا کنون در زمینه ستاره دار کردن مطالب در نتایج جست و جو
 • بروز رسانی رایگان
 • افزایش ورودی موتور جست و جو با CTR بهتر
 • متفاوت شدن با دیگر رقبا و حرفه ای تر عمل کردن
 • و … .

فراموش نکنید اگر شما هم می خواهید در نمایش نتایج با دیگر سایت های رقیب متفاوت باشید حتما از افزونه ستاره دار کردن مطالب سایت استفاده کنید . این افزونه به شما اجازه میده به صورت دستی به مطالب , برگه ها , محصولات و …. امتیاز دلخواهی وارد کنید و به همان تعداد امتیاز در نتایج به صورت ستاره دار نمایش داده شوید

rich snippets wordpress plugin

Starring rich snippets wordpress plugin for professional content in search results is Google. With this plugin you rate Google results ctr better.
Make sure you visit the Google rich snippets plugin for WordPress increase input use is not

هزینه خرید افزونه google rich snippet فقط ۲۵۰۰۰ هزار تومان + آپدیت های همیشگی رایگان

خرید افزونه

منبع : وب سایت بیگ تم بزرگترین مرجع ارائه قالب وردپرس خبری – قالب وردپرس