افزونه شمارش معکوس وردپرس فارسی + آموزش ویدیویی

افزونه شمارش معکوس وردپرس فارسی

افزونه شمارش معکوس وردپرس

اگر می خواهید یک ایونت یا یک رویداد جدید را در سایت وردپرس خود نمایش دهید باید از یک افزونه شمارش معکوس وردپرس استفاده کنید. افزونه ای که بتواند یک تایمر معکوس در سایت وردپرسی شما نمایش دهد و بر اساس روز ، ساعت ، دقیقه و ثانیه رویداد های شما را به مخاطب اعلام کند. آنهم بصورت معکوس!

افزونه شمارش معکوس وردپرس

آموزش نصب و راه اندازی افزونه countdown timer ultimate

اگر قادر به نمایش فایل ویدیویی بالا نیستید پس با ادامه مطلب همراه باشید…

ابتدا افزونه را از همین صفحه دانلود و نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید. توجه داشته باشید نسخه اصلی در سایت وردپرس انگلیسی بوده اما می توانید فایل نسخه فارسی را از همین صفحه دانلود کنید (که توسط میهن وردپرس فارسی شده)

بعد از نصب و فعالسازی افزونه از سمت راست پنل مدیریت خود وارد بخش تایمر معکوس افزودن تایمر شوید.

تایمر معکوس وردپرس

در بخش عنوان می توانید عنوان را وارد کنید. مثلا: تست تایمر

سپس روی تاریخ انقضا کلیک کنید. از منوی باز شده تاریخ و ساعت اتمام تایمر را مشخص کنید.

تایمر معکوس وردپرس

بعد از انتخاب تاریخ ، می توانید رنگبندی و متن های قرار گرفته روی تایمر را انتخاب کرده و تایمر خود را کمی سفارشی کنید. حالا روی انتشار کلیک کنید تا تایمر شما منتشر شود.

به منوی تایمر معکوس برگردید تا لیست تایمر های شما نمایش داده شود. یک شورت کد مقابل هر تایمر قرار دارد که می توانید از آن برای نمایش تایمر استفاده کنید. برای چگونگی نحوه استفاده از شورت کد اینجا کلیک کنید. شورت کد این تایمر ها در هر کجای سایت شما که قرار داده شود به راحتی تایمر معکوس را در همانجا به نمایش خواهد گذاشت. از این شورت کد در ابزارک ها ، برگه ها و نوشته های وردپرس می توانید استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید/

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

رضا حسینی راد
از سال ۸۶ در زمینه طراحی سایت ، سئو و وردپرس فعالیت می کنم.در حال حاضر مدیریت تیم میهن وردپرس رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم در مورد وردپرس رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم.

  • instagram
  • فیسبوک
  • گوگل پلاس