افزونه مدیریت خودکار کد enamad در وردپرس

سلام دوستان عزیز وردپرسی روزتون به خیر. امیدوارم که حالتون خوب باشد و تا به اینجا روز خوبی را سپری کرده باشید و سرحال و قبراق و سلامت باشید تا با یکی دیگر از آموزش های وردپرس من و همکاران عزیزم را همراهی کنید. خب دوستان توی این قسمت از آموزش وردپرس میخواهم به شما افزونه مدیریت خودکار کد enamad در وردپرس را بگویم. که یادگیری این افزونه برای کسانی که با وردپرس کار میکنند بسیار مهم و ضروری است. پس به شما پیشنهاد میکنم که تا آخر این آموزش با ما همراه باشید.

افزونه مدیریت خودکار کد enamad در وردپرس

کسانی که وبسایت های اینترنتی نظیر وبسایتهای شرکتی و فروشگاهی و … را که در تجارت الکترونیک سهمی دارند و قسمتی را به خود اختصاص داده اند دارند این موضوع را میدانند که باید اعتماد مشتریان را برای شهرت و محبوبیت وب سایت خود جلب کنند. این جلب اعتماد باید انقدر زیاد و قوی باشد که مشتری بتواند از آن ها خدمتی را دریافت کند. چه راهی برای جلب این اعتماد وجود دارد؟ راه های زیادی برای جلب این اعتماد وجود دارد که شما باید به عنوان صاحبان تجارت به آن توجه کنید. مثلا یکی از این راه ها این است که همیشه سعی کنید یک پشتیبانی خوب و منظم را ارائه دهید و یا قیمت مناسبی را برای محصولات و خدمات خود در نظر بگیرید و یا سعی کنید که وب سایت شما نقص و اشکال فنی نداشته باشد و … .

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی یکی از مواردی است که توجه به آن بسیار مهم است. شما میتوانید این نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز تجارت الکترونیکی بگیرید. البته ثبت نام و دریافت نماد نیز هست که این دو مراحل خاص خود را دارند که با وارد شدن به وب سایت مرکز تجارت الکترونیک میتوانید اطلاعات به دست آورید. یک مسئله ای که بعد از دریافت نماد مهم است قرار دادن آن در سایت وردپرسی است.

افزونه وردپرسی به نام افزونه وردپرس Logo Manager For Enamad وجود دارد که شما میتوانید با کمک این افزونه enamad وردپرس را در محل مشخصی قرار دهید و آن را مدیریت کنید. مثل تمام افزونه ها برای نصب این افزونه هم ابتدا به پیشخوان وردپرس میروید و در آن جا افزونه را نصب و سپس آن را فعال سازی میکنید. پس از اینکه افزونه را نصب کردید از منوی تنظیمات گزینه ی نماد الکترونیکی را انتخاب میکنید و با کلیک روی آن تنظیمات را انجام میدهید.

همانطور که میدانید شما دوستان عزیز میتوانید برای مدیریت تنظیمات enamad وردپرس موقعیت قرارگیری enamad وردپرس را مشخص کنید و کار دیگری را که باید در این بخش انجام دهید این است که در بخش کد نماد الکترونیکی، کدی را که از سازمان تجارت الکترونیکی گرفتید را وارد کنید و سپس برای نمایش از شرت کدی که گفته شده استفاده کنید و یا میتوانید آن را از بخش ابزارک ها به نمایش بگذارید. خب دوستان حال شما میتوانید افزونه ی Logo Manager For Enamad را از لینک افزونه که در پایین مشاهده میکنید دانلود کنید.

دانلود افزونه Logo Manager For Enamad

خب عزیزان یکی دیگر از آموزش های وردپرس هم همینجا به پایان رسید و خیلی خوشحالم از اینکه با یکی دیگر از آموزش های وردپرس در خدمت شما کاربران گرامی بودم امیدوارم که این آموزش توانسته باشد برای شما مفید و راضی کننده باشد و شما توانسته باشید از این آموزش بهره ی لازم را ببرید و قسمتی از مشکلات خودتان را حل یا حداقل کمرنگ کنید. خب اگر میخواهید با قالب وردپرس جدید و پوسته وردپرس جدید آشنا شوید حتما در آموزش های بعد ما را همراهی کنید. موفق و پیروز باشید.

منبع: بیگ تم مرجع قالب وردپرس و آموزش وردپرس