افزونه نمایش کامل نظرات در پنل وردپرس

دوستان عزیز سلام . حالتون چطوره ؟ امیدوارم که روز خوبی رو شروع کرده باشید . مدیران وب سایت هایی که بازدید بالایی دارند و تعداد نظرات انها هم زیاده می توان گفت که کار سختی را دارند زیرا باید بتوانند به همه ی این نظرات در زمان خود پاسخ مناسبی را بدهند . مشکلی که در وردپرس وجود دارد و کار این مدیران را دو چندان می کند ، عدم نمایش کامل نظرات کاربران در پنل مدیریتی می باشد و برای رفع این مشکل و در واقع تسریع در کار پاسخ گویی شما مدیران در این زمینه افزونه ای کاربردی و مفید براتون معرفی می کنیم ، پس ادامه آموزش وردپرس را از دست ندهید .

افزونه نمایش کامل نظرات در پنل وردپرس

دوستان عزیز شما در پنل وردپرس تون برای این که بتوانید نظرات را به صورت کامل مشاهده نمایید لازمه که افزونه ای را نصب کنید تا به صورت کامل تمامی دیدگاه ها را مشاهده نمایید زیرا در غیر این صورت نظرات در پنل وردپرسی به صورت خلاصه مشاهده می شدند و شما برای مشاهدهی کامل این نظرات باید بر روی ویرایش انها کلیک میکردید تا بتوانید انها را به صورت کامل بخوانید . برای شروع کار لازم است که این افزونه وردپرس را از لینک زیر دریافت نمایید :
دانلود افزونه Full Comments On Dashboard

دوستان شما افزونه را از لینک فوق دریافت نمایید و در وب سایت خود نصب و فعال سازید و به راحتی با استفاده از این افزونه محدودیت هایی را که نظرات سایت شما وجود دارد از بین ببرید و این افزونه تنظیمات خاصی ندارد و فقط لازمه که در وب سایت خود نصب نمایید و نظرات خود را در پنل به صورت کامل مشاهده کنید .

دوستان همراه این اموزش هم به پایان رسید . از همراهی تون کمال تشکر را دارم حتما با ادامه آموزش های بیگ تم با ما همراه شوید . با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

منبع: بیگ تم مرجع آموزش وردپرس و قالب وردپرس