افزونه Hello Dolly چیست؟ چرا باید حذف شود؟

افزونه Hello Dolly چیست؟

به تازگی یکی از کاربران ما پرسید افزونه Hello Dolly چه کاری انجام می دهد؟ اگر شما قبلا با وردپرس شروع کرده بودید پس شما شاید احتمالا متوجه افزونه Hello Dolly همرا با توضیحات بسیار مبهم از پیش نصب شده در وردپرس شده اید. در این مقاله ما درباره این افزونه وردپرس صحبت خواهیم کرد و به شما می گوییم چرا باید حذف شود؟

افزونه Hello Dolly چیست؟

Hello Dolly یک افزونه وردپرس ساده است که در وردپرس از پیش نصب شده می آید. اگر شما افزونه را فعال کنید به شما یک خط از اشعار آهنگ Hello Dolly که مشهورترین لویی ارمسترانگ است نمایش می دهد.

اگر شما  افزونه را خواندید می بینید که توضیحات خیلی مبهم و غیرقابل توضیح و نامفیدی این افزونه را در بر میگیرد.

این فقط یک افزونه نیست . بلکه آن را نمادی از امید و شور و شوق از یک نسل کامل در دو کلمه توسط معروفترین آهنگ ارمسترانگ خلاصه می کند.

تعجب کردید؟! بله این افزونه کاملا غیرقابل استفاده برای اهداف کاربردی است.

پس چرا این افزونه نصب شده است؟

تاریخچه افزونه Hello Dolly وردپرس

Hello Dolly یکی از اولین افزونه های وردپرس است که تا کنون ایجاد شده است.در ماه مه سال ۲۰۰۴ با انتشار وردپرس ۱و۲ این معماری افزونه را برای وردپرس معرفی کرد.

Hello Dolly توسط مت مولنوگ که از بنیان گذاران وردپرس است نوشته شده است. به غیر از Hello Dolly چهار افزونه های دیگر از پیش نصب شده در نسخه های قبلی وجود دارد.این افزونه ها این بود:

  • جستجوی Hilite
  • مدل های نشانه گذاری
  • پارچه ۱
  • پارچه ۲

از آن زمان  Hello Dolly با هر نسخه از وردپرس حمل می شود.

هدف از Hello Dolly در وردپرس چیست؟

به غیر از ارزش های احساساتی Hello Dolly هدف کاربردی دیگری ندارد. بحث هایی در جامعه وردپرس وجود دارد که آن را به خارج از بسته بندی از هسته نصب خواستار شده اند . با این حال بعد از ۱۱ سال است که هنوز این افزونه به همراه وردپرس نصب می شود.

درحال حاضر علت / بهانه برای این مساله این است که به توسعه دهندگان جدید، به آغاز نوشتن افزونه جدید کمک می کند.

با این حال در واقعیت این یک مثال بسیار خوب برای مطالعه گسترده افزونه وردپرس نیست. منابع بهتر و بی شماری برای نوشتن پلاگین های وردپرس در دنیای وب وجود دارد.

ما باور داریم که دلیلی بعنوان یک افزونه، بطور پیش فرض شامل آن است که عمدتا یک سنت است.برای بسیاری از پیشگامان وردپرس Hello Dolly یک یادآوری روزهای خوب قدیمی و اینکه چطور وردپرس فرا رسیده.

آیا باید Hello Dolly وردپرس من حذف شود؟

بله، شما قطعا می توانید Hello Dolly را بدون هیچگونه تاثیر در سایت خود حذف کنید. توصیه ما به شما این است که تمام افزونه هایی که شما در سایت از آن استفاده نمی کنید را حذف کنید.( نه فقط Hello Dolly )

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

پروانه جعفری

  • instagram
  • فیسبوک
  • گوگل پلاس