ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در وردپرس با Anspress

سلام و درود فراوان خدمت شما همراهان محترم . امیدوارم که حالتون خوب باشد . در وردپرس سیستم پرسش و پاسخ وجود دارد که کاربران به راحتی سوالات خود را در میان بگذارند و افراد دیگری که در ان زمینه اطلاعات کافی دارند ، به سوالات پاسخ دهند که حتما این سیستم پرسش و پاسخ در وردپرس بسیار در بین کاربران محبوب می باشد ، پس بهتره که شما مدیران عزیز هم تصمیم بگیرید از این سیستم در وب سایت خود استفاده کنید و برای راه اندازی سیستم پرسش و پاسخ در سایت وردپرس تون با ما در این آموزش وردپرس همراه شوید .

ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در وردپرس با Anspress

دوستان عزیز برای ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در وب سایت وردپرس ، افزونه های متعددی وجود دارد که در این آموزش می خواهیم به معرفی یکی از این موارد بپردازیم . افزونه Anspress یک افزونه کاربردی برای ساخت سیستم پرسش و پاسخ در وردپرس می باشد و همچنین با بسیاری از قالب های وردپرس سازگار می باشد ، پس بهتره که این افزونه را از لینک زیر دانلود کنید و با ادامه اموزش همراه شوید تا ان را نصب و تنظیم کنید :

دانلود افزونه AnsPress – Question and answer
فایل افزونه را دانلود کنید و در وب سایت خودتون نصب و فعال سازید و پس از فعال سازی افزونه می توانید گزینه ی Anspress را در پنل وردپرس خود مشاهده کنید که خود دارای زیر منوهای متعددی می باشد که از همه مهم تر options می باشد که این صفحه ی تنظیمات دارای ۸ تب است که در زیر به تنظیمات ان ها می پردازیم :

تب General :
اصلی ترین تنظیمات افزونه وردپرس در این بخش می باشد و شما باید در تنظیمات آن اجازه دسترسی به سوالات و همچنین جواب ها را تعیین کنید و نوع برگه ها را هم مشخص کنید .
تب layout :
تنظیمات مربوط به آواتار کاربران می باشد .
تب pages :
در این تب شما گزینه های مربوط به صفحه ی پرسش و پاسخ در سایت خود را مشاهده می کنید که می توانید این گزینه ها فارسی و یا انگلیسی باشند .
و در ادامه شما تب های :

  • question
  • Answer
  • Users
  • permissions
  • Moderate

را تنظیم نمایید زیرا تنظیمات آنها به صورت پیش فرض تعیین می باشد و لازم نیست که شما تغییرات زیادی را در آنها ایجاد کنید و پس از انجام همه ی تنظیمات فراموش نکنید که تغییرات را ذخیره نمایید . خب تا به اینجای آموزش باهم تنظیمات مهم و اصلی افزونه را انجام دادیم در ادامه لازمه که این سیستم پرسش و پاسخ را در سایت تون نمایش دهید :

برای این که این سیستم را در وب سایت خود نشان دهید شما یک برگه ایجاد کنید و قطعه کد [anspress] را در ان بگذارید و منتشر کنید تا بتوانید سیستم پرسش و پاسخ در سایت خود مشاهده کنید .

این افزونه ویژگی های بسیاری دارد که در می توان به مهم ترین آنها اشاره کرد :

  • قابلیت انتخاب برترین پاسخ
  • امکان مرتب سازی سوالات و پاسخ ها به صورت های مختلف
  • دارای سیستم امنیتی گوگل و یا reCaptcha
  • قابلیت ایجاد سیستم امتیاز دهی

و ویژگی های دیگری که در هنگام تنظیمات افزونه مشخص می شود.

خب دوستان همراه امیدوارم که با استفاده از این اموزش بتوانید برای سایت خود یک سیستم پرسش و پاسخ به صورت حرفه ای طراحی کرده باشید و بتوانید کاربران خود را راضی نگه دارید . از همراهی شما هم تا انتهای این اموزش صمیمانه متشکرم . با ادامه اموزش های بیگ تم با ما همراه شوید و از شما دوستان می خواهم در کانال تلگرام بیگ تم عضو شوید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دوستان

منبع : بیگ تم ارائه دهنده آموزش ووکامرس و خطاهای وردپرس