برترین افزونه های گوگل کروم برای وردپرسی ها | قسمت اول

با معرفی برترین افزونه های گوگل کروم برای وردپرسی ها در خدمتتان هستیم. مرورگر گوگل کروم هم اکنون حدود ۳۰ درصد از بازار مرورگر های دسکتاپ را در دست دارد و بسیاری از ما از آن برای دسترسی و انجام کارهای اینترنتی انجام مدیریت سایت های وردپرسی استفاده می کنیم. و گاهی بیشتر از سیستم عامل خود مشغول به فعالیت هستیم امکان نصب افزونه ها همانطور که در وردپرس قابلیت های فراوانی را به این سیستم مدیریت محتوا اضافه کرده؛ در گوگل کروم نیز افزونه های فراوانی با نام Extension موجود است که می توانید باعث افزایش بازده کارکرد و صرفه جویی در وقت شود.

در فروشگاه افزونه مرورگر Chrome افزونه های بسیار کاربدی برای وردپرس کاران موجود است که در ادامه به معرفی برخی از این افزونه های کاربردی می پردازیم

افزونه Google Docs to WordPress

Google-Docs-to-WordPress-e1419214964390

سرویس Google Docs یکی از محبوب ترین خدمات ویرایش و مدیریت اسناد می باشد که بسیاری از ما مطالب و فایل های خود را در این مکان فوق العاده قرار می دهیم گاهی اطلاعاتی در این درایو مجازی داریم که میخواهیم به عنوان یک پست در سایت خود منتشر کنیم بدل از کپی کردن متن و فرمت بندی مجدد در ویرایش گر وردپرس با استفاده از افزونه Google Docs to WordPress می توانید به راحتی مطالب خود را درون ویرایشگر گوگل داکس در سایت خود منتشر کنید.

 

افزونه WP Write

WP-Write-e1419215033788

با استفاده از افزونه WP Write می توانید یک ویرایش گر دائمی را در مرورگر خود داشته باشید و با اتصال این این افزونه با وردپرس خود هرگاه مطلبی را نیاز بود فوری بنویسید با کلیک بر دکمه افزونه آن ر ا در ویرایش گر افزونه نوشته و بدون نیاز به ورود به داشبود خود و هدر دادن وقت مطلب خود را انتشار نمایید این افزونه از تمامی امکانات اساسی ویرایش گر وردپرس بهره می برد.

 

 

افزونه WordPress.com

WordPress.com-Extension-e1419215319844

یکی از کاربردی ترین افزونه های وردپرسی افزونه WordPress.com می باشد که با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی از آخرین تغییرات در سایت خود بدون نیاز به ورود به داشبود سایت با خبر شوید این افزونه در صورتی که یک تغییر مانند یک دیدگاه جدید یا یک پست جدید در سایت شما ثبت شود به صورت نوتیفیکیشن در درون مرورگر شما را با خبر می کند و نیاز به مدام چک کردن سایت با استفاده از این افزونه نمی باشید.

 

 

افزونه WordPress Version Check

WordPress-Version-Check-e1419215503199

با استفاده از این افزونه به راحتی می توانید در صفحه هر سایت وردپرسی که باشید با کلیک بر دکمه این افزونه در بالای نوار مرورگر گوگل کروم اطلاع ازنسخه نصبی وردپرس این سایت بسیار آسان می شود و با یک کلیک بر این افزونه به شما می گوید که این سایت از کدام نسخه وردپرس بهره می برد بدون نیاز به پرسش یا ورود به پنل مدیریت سایت

 

افزونه WordPress Admin Bar Control

Wordpress-Admin-Bar-Control-e1419215517688
نوار کاربری موجود در بالای پنل پشخوان وردپرس گاهی که وارد حساب خود در یک سایت شده ایم نیز نمایش داده می شود و ممکن است آزار دهنده و باشد ولی باز هم در بعضی اوقات به آن نیاز داشته باشیم با استفاده از افزونه WordPress Admin Bar Control شما به راحتی در هر بار که خواستید با کلیک بر دکمه افزونه این نوار را مخفی و در زمان نیاز با کلیک دوباره بر دکمه این افزونه آن را برگردانید.
افزونه های بسیاری برای مدیریت و کنترل سایت وردپرسی موجود است که در ادامه مجموعه آموزش های سایت بیگ تم به آن میپردازیم با بیگ تم همراه باشید.

منبع: بیگ تم

نظر دهید