بهترین اپلیکیشن های موبایل برای مدیریت وردپرس

بهترین اپلیکیشن های موبایل برای مدیریت وردپرس

بهترین اپلیکیشن های موبایل برای مدیریت وردپرس

آیا به دنبال برنامه موبایل برای مدیریت سایت وردپرس خود هستید؟ایجاد یک سایت موفق نیازمند صرف زمان زیادی میباشد. در این مقاله ما بهترین برنامه های موبایل برای مدیریت وردپرس توسط موبایل را معرفی می کنیم.

۱٫ اپلیکیشن وردپرس

برنامه های وردپرس

WordPress.com برنامه ایکه به خود میزبانی سایت وردپرس متصل هستند را ارائه میدهد. شما میتوانید پست ایجاد کنید،عکسها را بارگذاری کنید و نظرات را نظارت کنید.ویژگی های خاصی از نرم افزار شما را نیازمند میکند که حساب WordPress.com ایجاد کنید. همچنین از ساختار خواندنی درست شده که نشان دهنده بلاگ هایی است که درسایت WordPress.com دنبال کرده اید. جدا از مدیریت سایت هایی که در wordpress.com ساخته اید، می توانید برای سایت وردپرسی خودتان نیز از این اپلیکیشن استفاده کنید.

دانلود از اپ استور

دانلود از گوگل پلی

۲٫ WooCommerce

ووکمر

اگر یک سایت فروشگاهی ووکامرسی اجرا کردید، باید از برنامه WooCommerce برای مدیریت برنامه های خود استفاده کنید.برنامه یک رابط کاربری برای مشاهده عملکرد فروشگاه شما ارائه میدهد.از نظر ویژگی یک جایگزین برای نسخه دسکتاپ نیست. با این حال،برای دیدن سفارشات حتی دور از کامپیوتر مفید میباشد.

دانلود از اپ استور

۳٫ Google Analytics

برنامه تجزیه و تحلیل

Google Analytics یک ابزار تجزیه و تحلیل مفید و رایگان قابل دسترس برای صاحبان سایتها میباشد و به شما اجازه پاسخ دادن به سوالاتی نظیر تعداد بازدیدکنندگان سایت،عملکرد آنها هنگام ورود به سایت شما را میدهد. برنامه Google Analytics به شما اجازه دیدن گزارشات سایت با استفاده از موبایلتان را میدهد.به شما ایجاد و دیدن گزارشات سفارشی را میدهد. میتوانید محدوده تاریخ را انتخاب کنید و گزارش زمان واقعی را مشاهده کنید.

دانلود از اپ استور

دانلود از گوگل پلی

۴٫ Evernote

evernote

Evernote به شما اجازه ی یادداشت برداری توسط موبایلتان را میدهد. شما میتوانید رسم خطوط،یادداشت برداری،ذخیره تصویر و ویدئو را انجام دهید و پست های جالبی ایجاد کنید. Evernote روی تمام سیستم عاملهای موبایل کار میکند.

۵٫ Pingdom

برنامه pingdom

Pingdom یک سرویس مشهور uptime monitoring میباشد. شما میتوانید آنرا برای مانیتور یک سایت بصورت رایگان تنظیم کنید.برنامه Pingdom تلفن همراه زمان قطع شدن ارتباط سایت شما با دنیای اینترنت را به شما هشدار میدهد. همچنین به شما وضعیت وب سایت و خدمات در حال نظارت را نشان میدهد.

۶٫ Buffer

buffer

Buffer به شما امکان انتشار پستها در پروفایل رسانه ای را میدهند. برنامه های موبایل به شما اجازه ی انجام این کار را از هرجایی با استفاده از دستگاه تلفن همراه میدهند. شما میتوانید پستهای صف بندی شده،پستهایی که به اشتراک گذاشته اید،تجزیه و تحلیل و اضافه کردن مطالب جدید را ببینید و مدیریت کنید.این موضوع به شما کمک میکند که پیروان خود را حفظ کنید حتی اگر دور از شما هستند.

۷٫ IFTTT

ifttt

IFTTT به شما اجازه میدهد تا کار اینترنتی انجام دید.برنامه های  IFTTT موبایل قدرت را به دستگاه موبایل شما می آورد.شما میتوانید از آن به عنوان یک ابزار نظارت،گردش کار خودکار و دریافت اطلاعیه استفاده کنید.علاوه بر وردپرس با بسیاری از خدمات و ابزار آنلاین نیز در این اپلیکیشن کار میکند. حتی به شما اجازه ی هوشمند کردن خانه هوشمند و دفتر کار را نیز میدهد.

۸٫ Feedly

feedly

Feedly یک خواننده هوشمند و مدرن است.با استفاده از برنامه های Feedly روی موبایل شما،شما میتوانید با اخبار مورد علاقه خود،وبلاگ ها و وب سایت ها در تماس بمانید. همچنین میتوانید وب سایتهای مورد علاقه خود را به موضوعات مختلف بعنوان مجموعه، سازماندهی کنید. Feedly همچنین به اشتراک گذاشتن مقالات را به طور مستقیم از برنامه راحت میکند.

۹٫ Facebook Pages Manager

مدیریت صفحات

راحتترین راه برای افزایش فعالیت در فیسبوک درگیر شدن با مخاطبان میباشد. مدیریت صفحه فیسبوک به شما اجازه میدهد که مدیریت موثرتری روی صفحات خود داشته باشید. به شما اطلاعیه ها و فعالیت ها را از صفحه فیس بوک نشان میدهد. همچنین میتوانید گزارشات نحوه ی عملکرد پستها را ببینید. از همه مهمتر میتوانید پست را منتشر کنید،عکس آپلود کنید و به نظرات پاسخ دهید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

مرضیه مرادپور instagram

  • فیسبوک
  • گوگل پلاس