تغییر ایمیل پیش فرض وردپرس

سلام خدمت دوستان همراه سایت مدرسه وردپرس , با آموزش تغییر ایمیل پیش فرض وردپرس در خدمت شما هستیم.

همونطور که میدونید ورپرس یه سیستم ارسال ایمیل داره که به صورت اتوماتیک برای مدیر سایت و یوزرها ایمیل میفرسته و آدرس ایمیلی که استفاده میکنه به صورت wordpress@yoursite.com هست (در اینجا yoursite آدرس سایت شما خواهد بود).

در سایت های وردپرسی هرکسی عضو سایت شما بشه با آدرس پیش فرض وردپرس یعنی همین آدرسی که در بالا مطرح کردم برای فرد عضو شده ایمیل ارسال میشه , اما استفاده از کلمه ی wordpress توی ایمیلهای ارسال شده ممکنه توی ذوق بزنه و بهتره به یک آدرس معتبر که مورد نظر شماست تغییر پیدا کنه , مثلا برای گوگل info@google.com است که شما هرکاری انجام بدید گوگل با این ادرس به شما ایمیل میده.

خب حالا اگه ما بخوایم که آدرس ایمیل ما برابر با wordpress@yoursite.com نباشه و به آدرسی مثلا info@yoursite.com تغییر پیدا کنه باید چیکار کنیم؟ برای تغییر ایمیل پیش فرض وردپرس مراحل زیر رو دنبال کنید:

مرحله اول : به مسیر پوسته (template) خودتون برید و فایل function.php رو باز کنید.

مرحله دوم : دستورات زیر رو به انتهای فایل function.php خودتون اظافه کنید.

در دستورات بالا YourEmailAdress رو به آدرس ایمیل مورد نظر خودتون تغییر بدید مثلا من برای خودم به info@wp-desinger.ir تغییر میدم. تا اینجا کار تموم شده و ادرس ایمیل ارسالی به ادرسی که شما وارد کردید تغییر پیدا میکنه , ولی اگه بخواید که تایتل ایمیل ارسالی رو هم عوض کنید نیاز دارید تا مرحله ی سوم یعنی مرحله ی زیر رو نیز انجام بدید.

مرحله سوم : این مرحله رو برای تغییر عنوان ایمیل ها انجام میدیم,دستورات زیر رو به انتهای function.php اظافه کنید.

در دستورات بالا به جای YourNameEmail نامی که میخواهید به جای عنوان ایمیل شما قرار بگیره رو قرار بدید.

اینم تصویر مراحل انجام شده :

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

خب آموزش به پایان رسید اگه مشکلی داشتید یا سوالی براتون پیش اومد از بخش نظرات پایین همین پست مطرح کنید تا پاسخ بدم. موفق باشید

نظر دهید