تنظیم محدودیت تعداد برچسب ها در وردپرس

تنظیم محدودیت تعداد برچسب ها در وردپرس

تنظیم محدودیت تعداد برچسب ها در وردپرس

برچسب ها بهترین راه برای سازماندهی محتوا میباشد با این حال اغلب مبتدیان به اشتباه میپندارند که برای سئو سایت بهتر است از ده ها هزار برچسب استفاده کنند.اگر شما وبلاگ چند نویسنده را مدیریت کنید یا روی سایت خود نویسنده جدید آموزش دهید این بسیار مفید است که شما اجازه دهید روی پستها برچسب وارد شود. در این مقاله ما به شما چگونگی تنظیم کردن تعداد  برچسب برای پستها در وردپرس را نشان میدهیم.

قبل از شروع مهم است که شما تفاوت بین دسته بندیها و برچسب ها را بدانید. دانستن این موضوع به شما کمک میکند تا بدانید برای بهبود بخشیدن ساختار سایت خود چگونه بهترین استفاده را از این دو را ببرید.

در ابتدا WP Limit Tags را نصب و فعالسازی کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس

به تنظیمات افزونه WP Limit Tags .در صفحه ی پیکربندی نیاز دارید که تعداد برچسبهایی که برای پست در نظر دارید را وارد کنید .پس از آن پستی که در آن میخواهید این محدودیت را فعال کنید را انتخاب کنید. پس از انجام با کلیک بر روی دکمه ذخیره تغییرات را ذخیره کنید. زمانیکه میخواهید پست جدید بسازید یا پست موجود را ویرایش کنید جعبه برچسب شما به حداکثر تعدادش در محل رسیده است.

برای مثال اگر حداکثر برچسب شما ۳ باشد و شما بخواهید سومین برچسب را اضافه کنید .پلاگین موردی را که اضاف کرده اید را حذف میکند و این موضوع شما را از اضاف کردن مورد چهارم محدود میکند.

امید داریم که این مقاله برای یادگیری مدیریت کردن تعداد برچسب ها در پست وردپرس برای شما مفید باشد.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

مرضیه مرادپور
لیسانس کامپیوتر و مترجم زبان انگلیسی ، علاقه مند به دنیای وب و وردپرس فارسی

  • instagram
  • فیسبوک
  • گوگل پلاس