جستجو در میان کدهای وردپرس باString Locator

سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز . در آموزش کاربردی دیگری ار وردپرس در خدمت شما هستیم . شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید دنبال قطعه کدی در قالب وردپرس و یا افزونه باشد ، بگردید و زمان زیادی را صرف پیدا کردن این کد کنید ، در این اموزش افزونه ای را برای شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن در زمان کوتاهی می توانید کد مورد نظر را پیدا کنید و ویرایش نمایید ، با ما همراه باشید .

جستجو در میان کدهای وردپرس باString Locator

یکی از سخت ترین کارها و زمان برترین ، پیدا کردن قطعه کدی در میان کدهای قالب وردپرس و یا افزونه می باشد که شما برای پیدا کردن کد مورد نظر شاید زمان زیادی را صرف نمایید تا پیدا کنید و تغییرات تون را بر روی کد مورد نظر پیاده سازی نمایید . در این آموزش شما با افزونه ای آشنا می شوید که لازم نیست زمان زیادی را برای پیدا کردن قعطه کدی در میان کدهای وردپرس صرف کنید . افزونه String locator برای ویرایش و همچنین فارسی سازی کدها کاربرد بسیاری دارد و شما می توانید با استفاده از آن کد مورد نظر خود را میان انبوهی از کدها پیدا کنید . برای دریافت افزونه وردپرس به لینک زیر مراجعه کنید :
دانلود افزونه String locator
پس از فعال سازی افزونه ، شما می توانید تنظیمات ان را در بخش ابزارهای پنل با عنوان گزینه ی String locator مشاهده کنید و با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ی تنظیمات ان بروید و در این صفحه شما یک منوی کشویی مشاهده می کنید که باید محل مورد نظر را وارد کنید و در بخش متن مورد نظر باید متن خود را وارد کنید و سپس جست و جو کنید و در نتیجه ی این جست و جو شما فایل هایی که این کد را دارند مشاهده می کنید و سپس بر روی فایل مورد نظر کلیک نمایید تا ویرایشگر کد باز شود و بخش مورد نظرتون را ویرایش کنید .

آموزش وردپرس امروز به پایان رسید از همراهی شما عزیزان تا انتهای این بخش صمیمانه متشکرم ، با سری آموزش های بیگ تم با ما همراه باشید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما همراهان محترم

منبع : بیگ تم مرجع ارائه دهنده ی آموزش های وردپرس و امنیت وردپرس