دکمه ی اشتراک گذاری مطالب وردپرس در WhatsApp

سلام خدمت شما دوستان و همراهان محترم . امیدوارم روز خوبی را در پیش رو داشته باشید . دوستان عزیز در آموزش جدیدی از وردپرس در خدمت شما هستیم در این آموزش می خواهم افزونه ای را معرفی کنم که با استفاده از آن شما می توانید مطالب وب سایت خود را در واتس آپ به اشتراک بگذارید و با انجام این کار بازدیدکنندگان وب سایت خود را افزایش دهید ، پس برای آشنایی با این افزونه وردپرس با ادامه ی مطالب همراه ما باشید .

دکمه ی اشتراک گذاری مطالب وردپرس در WhatsApp

اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و مسنجرها یک نکته ی مثبت برای سات شما می باشد ، شما باید این امکان را در وب سایت خود ایجاد نمایید که بازدیدکنندگان شما بتوانند مطالب سایت تون را در شبکه های اجتماعی و مسنجرها به اشتراک بگذارند ، حال برای اشتراک گذاری در واتس آپ شمامی توانید از دکمه ی اشتراک گذاری استفاده کنید و این امکان را به کاربران تان بدهید تا مطالب شما را در WhatsApp در دید کاربران دیگر قرار دهند . برای شروع این کار شما لازم دارید که افزونه ی دکمه ی اشتراک گذاری در واتش آپ را دریافت کنید که برای دانلود آن می توانید به لینک زیر رجوع کنید :

دانلود افزونه وردپرس WhatsApp Share Button

در ابتدا شما فایل افزونه را دریافت کنید و در وب سایت خود نصب و فعال سازید و با فعال سازی این افزونه شما می توانید به تنظیماتش دسترسی داشته باشید و برای انجام تنظیمات این افزونه باید به گزینه ی تنظیمات در پنل وردپرس بروید و سپس زیر منوی WhatsApp Share Button را انتخاب نمایید تا بتوانید تنظیمات شخصی خود را اعمال کنید و برای اینکه شما بتوانید دکمه ی اشتراک گذاری در واتس آپ را در تمامی مطالب خود قرار دهید ، فقط لازمه تیک فعال سازی آن را بزنید و برای خود این دکمه را شخصی سازی نمایید .

و همچنین برای نمایش دکمه اشتراک گذاری در واتس آپ می توانید از کدکوتاه زیر استفاده کنید :

 [whatsapp]  

این آموزش وردپرس به پایان رسید !!!!!!
دوستان عزیز از همراهی شما تا انتهای این بخش صمیمانه متشکرم ، حتما با آموزش های بیگ تم با ما همراه شوید با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دوستان محترم .

منبع: بیگ تم مرجع آموزش وردپرس و هک وردپرس