روش حذف سفارشات معلق ووکامرس

سلام دوستان.وقت شما بخیر.امیدوارم که خوب و سلامت و سرحال آماده یکی از اموزش های وردپرس دیگر که برای شما آماده شده است باشید.در این آموزش وردپرس قصد داریم باردیگر یک افزونه حرفه ای را برای شما توضیح دهیم و به صورت کامل بررسی کنیم.التبه شما باید توجه کنید که افزونه ها در وردپرس بسیار مهم و حیاتی هستند و باید از ان ها استفاده کرد اما نه به تعداد بسیار بالا و بسیار زیاد چون این تعداد بالا و زیاد میتواند برای شما و وب سایت شما بسیار دردسرساز شود.پس حتما به این مورد توجه کنید.

روش حذف سفارشات معلق ووکامرس

بسیار پیش می آید که مشتریان یا بر حسب اتفاق دستشان بر روی گزینه افزودن به سبد خرید می خورد یا اینکه در لحظه ای تصمیم به خرید می گیرند اما منصرف می شوند اما محصول را در حالت سفارش درآورده اند در هر حال سفارش خود را تکمیل نمیکنند. این ممکن است شما را سردرگم کند و ندانید که این مشتری آیا محصول را می خواسته یا خیر! آیا روش خرید را بلد نبوده یا به دلایلی خرید او تکمیل نمانده است.در این هنگام شما واقعا به عنوان مدیریت یک فروشگاه نمیدانید باید چه کنید.که خب این مورد اصلا خوب نیست.

 


آموزش زیر را حتما بخوانید !!!

سفارشات اخیر ووکامرس در پیشخوان وردپرس

 

اما راه چاره چیسن؟ برای این منظور باید راه چاره ای اندیشید تا سیستم فروشگاهی خود تشخیص دهد که باید سفارشات معلق را به صورت اتوماتیک حذف کند و اینکه در یک زمان مشخصی حذف کند. اما اگر این کار را انجام دهد، تکلیف مشتری چه می شود؟ شاید او به دلایلی که گفته شد قادر به خرید نبوده.پس باید گزینه ای هم برای ارسال یک ایمیل در راستای این سفارش معلق به مشتری زده شود تا او از نتیجه با خبر شود و بداند که می خواهد چه کند که خب در این قسمت این مورد بسیار مهم است و شما را از شر این سفارشات معلق میرهاند

برای این منظور و حل این مشکل یک افزونه حرفه ای وردپرس در نظر گرفته شده است که میتواند تمامی مشکلات شما را در این زمینه حل کند.حال شما میتوانید این افزونه حرفه ای وردپرس را از لینک زیر دریافت کرده و در وب سایت وردپرسی خود نصب و راه اندازی کنید.البته توجه داشته باشید که فقط در صورت نیاز از افزونه های وردپرس استفاده کنید.

از لینک زیر این افزونه را دریافت نمائید:

 

   دانلود افزونه       صفحه افزونه

 

خیلی ممنونم از همراهی همه شما عزیزان در این اموزش وردپرس.حتما در ادامه آموزش های وردپرسی که برای شما تهیه شده نیز مارا همراهی کنید که برای شما بهترین آموزش ها در نظر گرفته شده است که میتواند راهگشای شما باشد و برای شما بسیار مفید باشد.موفق و پیروز و سربلند باشید

منبع: بیگ تم مرجع آموزش وردپرس و افزونه وردپرس

گفتگو کنید

6 نظر

نظر دهید