ریدایرکت کاربران پس از ارسال پیام در فرم تماس ۷

سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز . امیدوارم هر جا هستین خوش و سلامت باشید . دوستان حتما شما در وب سایت خود فرم تماس دارید و کمتر وب سایتی را می توان پیدا کرد که نیازی به فرم تماس نداشته باشد و یکی از معروف ترین فرم های تماس ، فرم تماس ۷ می باشد ، که امروزه این فرم تماس گستردگی هایی را پیدا کرده و امکانات بسیاری را در اختیار کاربرانش قرار می دهد و امروز در این اموزش وردپرس می خواهیم به یکی از قابلیت هایی که این فرم برای کاربرانش فراهم کرده است ، بپردازیم . وقتی کاربری با استفاده از فرم تماس پیام خود را فرستاد و در صورت موفقیت آمیز بودن ، او را به صفحه ی مورد نظر خودتون ریدایرکت کنید .

ریدایرکت کاربران پس از ارسال پیام در فرم تماس ۷

همانطور که در ابتدا گفتم افزونه ای که در این آموزش معرفی می کنیم زیر مجموعه افزونه فرم تماس ۷ می باشد که شما با استفاده از این افزونه می توانید کاربران خود را پس از ارسال پیامشون به صفحه ای هدایت کنید و بازدید آن را افزایش دهید و این کار می تواند تاثیر مثبتی را برای وب سایت شما داشته باشد ، برای دریافت افزونه به لینک زیر مراجعه کنید :
دانلود افزونه Contact Form 7 – Success Page Redirects
حال افزونه وردپرس را از لینک بالا دانلود کنید و همانند دیگر افزونه ها در سایت خود نصب و فعال سازید تا تنظیمات آن برای شما فعال شود و وقتی افزونه را فعال کردین به بخش فرم تماس و ویرایش آن بروید و در اینجا شما می توانید گزینه ی Redirect Setting را ببینید که به ان اضافه شده و آدرس مورد نظر خود را قرار دهید و برای انجام این کار از منوی کشویی صفحه خود را انتخاب کنید تا پس از موفقیت آمیز بودن ارسال پیام توسط کاربران ، آنها به صفحه ای که تعیین کردید ریدایرکت شوند .

دوستان عزیز توجه داشته باشید که این افزونه برای فرم تماس ۷ می باشد و فقط با این افزونه هماهنگی دارد ، پس برای استفاده از آن باید فرم تماس ۷ را در وب سایت خود نصب نمایید . عزیزان این اموزش به پایان رسید ، از همراهی همیشگی شما تا انتهای این بخش صمیمانه متشکرم ، با ادامه آموزش های وردپرس در بیگ تم با ما همراه باشید و قالب های وردپرس جدیدی را برای شما فراهم کرده ایم . با آرزوی موفقیت روز افزون و سلامتی برای شما بزرگواران

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب تجاری وردپرس و قالب خبری وردپرس