ساخت اسلایدر ویدیو در وردپرس با Soliloquy

ساخت اسلایدر ویدئو

ساخت اسلایدر ویدیو در وردپرس

آیا تا به حال دیده اید که سایت های محبوب در اسلایدر خود از ویدئو استفاده میکنند؟ آیا میخواهید به سایت وردپرس خود ویدئو اضافه کنید؟ در این مقاله ما به شما روش افزودن ویدئو به اسلایدر ساییتان را اموزش میدهیم.

استفاده از Soliloquy برای ایجاد ویدئو در اسلاید وردپرس

Soliloquy یک افزونه اسلایدر وردپرس میباشد.در حالیکه اکثر افزونه های وردپرسی سرعت سایت شما را کم میکند، Soliloquy بسیار سریع است و زمان بارگذاری صفحه شما را کاهش میدهد.یک افزونه رسپانسیو است که میتوانید از آن ایجاد اسلاید در هر صفحه استفاده کنید.به شما اجازه میدهد که برای انواع اسلایدها ، ویدئو و تصویر را به خوبی اضافه کنید.

افزودن اسلاید ویدئو به سایت وردپرس

بعد از نصب و فعال سازی افزونه Soliloquy به Soliloquy » Add New بروید.

افزودن اسلاید

سپس روی دکمه ‘Click Here to Insert Slides from Other Sources’ کلیک کنید.یک پنجره پاپ آپ باز میشود که نیاز است روی ویدئو اسلایدر و سپس Add Video Slide’ دکمه ی کلیک کنید.

قرار دادن اسلایدر ویدئو

از شما خواسته میشود که برای ویدئو خود یک عنوان و آدرس تعیین کنید.همچنین نیاز دارید که یک تصویر برای ویدئو خود انتخاب کنید.این تصویر زمانیکه ویدئو در حال پخش نیست استفاده میشود. این موضوع باعث افزایش سرعت سایت شما میشود زیرا ویدئو تنها زمانیکه روی آن کلیک میکنید بارگذاری میشود.

سپس باید عنوانی برای این ویدئو انتخاب کنید.اگر میخواهید ویدئو اسلایدر دیگری اضافه کنید روی دکمه Add video کلیک کنید.ویدئو اسلایدر شما در اسلاید جدید نمایش داده میشود

اسلایدر ویدئو

میتوانید برای تغییر تنظیمات عنوان،تصویر و شرح روی دکمه info کلیک کنید.پس از آماده سازی با کلیک بر روی دکمه انتشار آنرا برای سایت خود آماده میکنید. برای جاسازی اسلایدر ،پست یا صفحه ای که میخواهید اسلایدر در آن نمایش داده شود را ایجاد کنید.یک دکمه ی Soliloquy در بالای ویرایشگر پست میبینید.

افزودن پست اسلایدر

روی دکمه ای که پنجره ی اسلایدر شما را می آورد کلیک کنید و در پست خود قرار دهید.هم اکنون میتوانید پیش نمایش پست خود را برای دیدن اسلایدر ویدئو در عمل ببینید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

instagram

  • فیسبوک
  • گوگل پلاس