سایت وردپرس چندزبانه با افزونه Multilanguage

با سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز . امیدوارم روز خوبی را در پیش رو داشته باشید . دوستان عزیز در این آموزش وردپرس از سری آموزش های افزونه های وردپرس می خواهم برای شما افزونه ای را معرفی کنم که با استفاده از آن بتوانید یک سایت چند زبانه داشته باشید و حتما همه ی شما وب مستران عزیز می دانید که اهمیت داشتن سایت چند زبانه چقدر بالا می باشد ، پس در این آموزش با ما همراه باشید .

سایت وردپرس چندزبانه با افزونه Multilanguage

با توجه به اهمیت سایت های چند زبانه در دنیای وب ، پس بهتره که شما مدیران وب سایت هم در صدد این باشید که وب سایت وردپرس چند زبانه ای داشته باشید ، برای انجام این کار در زمینه ی وردپرس چندین افزونه وجود دارد که شما می توانید با بررسی های لازم یک مورد از این افزونه ها را تهیه نمایید و در وب سایت خود نصب کنید در این آموزش من برای شما افزونه ای را معرفی می کنم که با استفاده از آن می توانید یک وب سایت چند زبانه برای خود راه اندازی کنید . افزونه Multilanguage by BestWebSoft یک افزونه وردپرس کاربردی در این زمینه هست که شما می توانید انواع سایت های چند زبانه با وردپرس ایجاد نمایید ، این افزونه با امکان وارد کردن دستی متن به چندین زبان دنیا ، مشکل ترجمه اشتباه و ناصحیح را از شما دور می کند و می توانید با وارد کردن دستی متون خود ، سایت چند زبانه خود را ایجاد کنید ، حال شما می توانید افزونه را از لینک زیر دانلود کنید :
دانلود افزونه Multilanguage by BestWebSoft

حال شما با دریافت این افزونه از لینک فوق و نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود می توانید به شخصی سازی تنظیمات آن بپردازید و یک سایت چندزبانه داشته باشید و از ویژگی های این افزونه وردپرس می توان به امکان ایجاد انواع سایت های وردپرس چند زبانه ، پشتیبانی از زبان های زنده دنیا و همچنین امکان ارسال محتوا با زبان دلخواه خود کاربر و موارد دیگر اشاره کرد.

دوستان عزیز این آموزش وردپرس به پایان رسید از همراهی شما کمال تشکر را دارم ، حتما با سری آموزش های بیگ تم با ما همراه باشید با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما همراهان محترم .

پیروز و موفق باشید .

منبع: بیگ تم مرجع اموزش وردپرس و هک وردپرس