طراحی سایت واکنشگرا برای موبایل

میشه گفت این روزها همه مشتری ها می خواهند که وبسایت شان یک نسخه موبایل هم داشته باشد.این نوع طراحی عملا تبدیل به یک قابلیت ضروری شده است،یکی برای بلک بری،دیگری برای Iphone، نت بوک و … .تمامی رزولوشن ها باید در طراحی واکنشگرا لحاظ شود. در پنج سال آینده باید منتظر دستگاه های جدید باشیم و به طبع طراحی برای آن ها هم نیاز اصلی مشتریان خواهد بود. به نظر شما این روند پیشرفت تکنولوژی کی متوقف می شود؟ معلومه دیگه هیچ وقت…

طراحی سایت و برنامه نویسی با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت است به گونه ای که رزولوشن ها و دستگاه های جدید هر روزه در حال اضافه شدن هستند.ایجاد یک نسخه برای تمامی رزولوشن ها و دستگاه های جدید غیر ممکن به نظر می رسد درسته؟ یا بهتر بگیم غیر کاربردی می باشد. آیا باید از این موضوع که بخشی از کاربران خود را که از یک دستگاه استفاده می کنند را از دست می دهیم ناراحت باشیم و یا از این که کاربرانی که از یک دستگاه دیگر استفاده می کنند را جذب کرده ایم خوشحال باشیم؟ راه دیگری وجود دارد؟

طراحی سایت واکنشگرا برای موبایل

طراحی سایت واکنشگرا رویکردی است که به این موضوع اشاره دارد که طراحی باید طبق خواسته های کاربر و سایز صفحه دستگاهی که در حل استفاده می باشد انجام شود.این نوع طراحی رابطه مستقیم با گرید بندی،تصاویر و کوئری های CSS دارد.وقتی که کاربر دستگاه خود را از لپ تاپ به Ipad تغییر دهد،سایت نیز باید بصورت خودکار با رزولوشن دستگاه سازگار شود. به گونه ای دیگر سایت باید طوری باشد که بصورت خودکار به خواسته های کاربر پاسخ دهد.این روش به خوبی نیازهای بیهوده در طراحی های مجدد برای هر دستگاهی را برطرف کرده است.

در طراحی واکنشگرا  لایه‌های سایت با ساختاری متفاوت چیده می شوند و شناور طراحی می‌شود. نتیجه این کار تنظیم تمامی اجزای سایت و نمایش صحیح آنها در تمامی اندازه ها می شود.برای کسانی که می خواهند کسب و کار اینترنتی خود را روز به روز ارتقاء بدهند و به دنبال جذب مشتری بیشتر هستند این قابلیت حتما توصیه می شود چرا که با این کار تمامی کاربران با استفاده از هر دستگاهی می تواند سایت شما را به راحتی مشاهده کند و ارتباط بهتری با سایت شما برقرار خواهد شد.

طراحی سایت واکنشگرا برای موبایل

همانطور که می دانید از اول سال ۲۰۱۵،طراحی واکنشگرا از الگوریتم های گوگل به حساب می آید و داشتن این قابلیت ضروری می باشد و در بهینه شدن سایت شما کمک زیادی می کند. با این اطلاعت به این نتیجه می رسیم که دنیا،دنیای تکنولوژی و به روز بودن است و اگر بخواهید از رقبا عقب نمانید حتما باید مواردی مانند طراحی واکنشگرا را برای سایت خود حتما در نظر داشته باشید تا بتوانید بیش از پیش مخاطب جذب کنید و روز به روز موفق تر باشید.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه داشتید می توانید از طریق سایت با ما در ارتباط باشید.

نظر دهید