قابلیت آپلود فایل در وردپرس توسط کاربران سایت

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما همراهان همیشگی بیگ تم . دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشد . در این آموزش وردپرس می خواهم افزونه ای را برای شما معرفی کنیم که با استفاده از این افزونه به کاربران سایت خود امکان اپلود فایل در وب سایت وردپرس تون را بدهید ، پس این اموزش کاربردی وردپرس را از دست ندهید و با ما همراه باشید .

قابلیت آپلود فایل در وردپرس توسط کاربران سایت

رسانه ها در وردپرس یکی از بخش های مهمی می باشد که برای آپلود فایل ها و تصاویر استفاده می شود که فقط به صورت پیش فرض نویسندگان وب سایت و مدیر می تواند به این بخش دسترسی داشته باشد و فایل هایی را آپلود کنند ، حال می خواهم یک افزونه وردپرس معرفی کنم که با استفاده از این افزونه این امکان را در وب سایت خود ایجاد نمایید که کاربران عادی سایت شما بتوانند ، فایل های خود را در وب سایت شما آپلود کنند . شما می توانید با استفاده از افزونه Front end file upload and manager Plugin ، امکان آپلود فایل ها را برای کاربران خود در وردپرس فراهم نمایید . کاربرانی که در وب سایت شما فقط ثبت نام کرده اند می توانند فایل های خود را در وب سایت آپلود کنند و از ویژگی های این افزونه می توان به قابلیت آپلود فایل توسط کاربران ، قابلیت ارائه لینک مستقیم به آنها و همچنین امکان مدیریت فایل های آپلود شده توسط کاربران همانند حذف کردن فایل ها و موارد دیگر اشاره کرد . در ابتدا لازم است که شما این افزونه را از لینک زیر دریافت نمایید :
دانلود افزونه Front end file upload and manager Plugin

حال شما این افزونه را دریافت نمایید و در وب سایت خود نصب و فعال سازید و با انجام تنظیمات آن محدودیت های خود را برای آپلود فایل توسط کاربران در نظر بگیرید و فقط شما باید فایل هایی که توسط کاربران تون اپلود می شود را مدیریت نمایید تا مشکلی برای وب سایت شما پیش نیاید . دوستان عزیز اگر سوالی ندارید این اموزش وردپرس به پایان رسید از همراهی تون کمال تشکر را دارم . حتما با ادامه آموزش های بیگ تم با ما همراه شوید .

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان .

منبع : بیگ تم مرجع آموزش های وردپرسافزونه های وردپرس