قالب فروشگاهی وردپرس ووکامرس

قالب فروشگاهی وردپرس ووکامرس

ما در قالب فروشگاهی وردپرس قبلی به شما قالب فروشگاهی ودپرس پارسه را معرفی کرده بودیم که فروشگاه ساز آن بویسیله فرم بود اما بدون شک شما نیز نام فروشگاه ساز وووکامرس را شنیدید.

ووکامرس برترین افزونه ی فروشگاه ساز تحت وردپرس می باشد که امکانات و قابلیت های بیشتری را در معرض مدیر سایت و نیز مشتریان سایت شما قرار می دهد.

مطابق با درخواست مشتریان مبنی بر مَچ شدن فروشگاه ساز ووکامرس با قالب فروشگاهی وردپرس پارسه , ما اقدام به طراحی قالب وردپرس فروشگاهی با فروشگاه ساز ووکامرس کرده ایم.این قالب به صورت بومی طراحی شده و برتری آن عدم فارسی سازی بوده است.

بنا به اینکه توس وب یک شرکت رسمی و ثبت شده می باشد و نیز دارای نماد اعتماد الکترونیک است شما می توانید با خیال راحت خرید کنید و نگرانی از خرید و اینکه ممکن است قالب دارای مشکل است و یا قالب همان چیزی باشد که در دمو مشاهده می کنید و یا پاسخ گویی ما پس از خرید قالب ووکامرس و… را نخواهید داشت , این قالب ووکامرس نیز دارای پشتیبانی حرفه ای از جانب توس وب است.

در سالهای گذشته نیز ما قالب های اختصاصی را با افزونه ووکامرس برای مشتریان خود طراحی کردیم که توانسته رضایت افراد را جلب نماییم و برای آن دسته از افزاد که می خواهند با هزینه کم صاحب یک قالب وردپرس فروشگاهی ووکامرس شوند این قالب ووکامرس را طراحی کرده و برای فروش در فروشگاه قالب وردپرس توس وب با قیمتی پایین ارائه کرده ایم.

قالب فروشگاهی وردپرس


نظر دهید