قالب وردپرس Enfold

قالب وردپرس ENFOLD قالبی با طراحی حرفه ای و منحصر به فرد می باشد و همچنین از کدنویسی های مدرن روز و رنگبندی های منحصر به فرد برخوردار است. این قالب یک قالب بسیار پیشرفته، با امکانات بسیار زیاد و با محیط کاربری ساده می باشد.

با این قالب می توانید وب سایت دلخواه خود را راه اندازی کنید.

enfold

تمام وب سایت های فروشگاهی، شرکتی، شخصی، آموزشی، صنعتی و… با قالب انفولد وردپرس قابل طراحی می باشد.

با پوسته ی وردپرس انفولد که دارای پشتیبانی همیشگی و بروزرسانی می باشد می توانید بهترین و زیباترین سایت ها را طراحی و راه اندازی کنید.

واکنشگرا

enfold-responsive

قالب انفولد این قابلیت را دارد که می توان در موبایل و تبلت جزئیات سایت را به طور کامل مشاهده کرد.

از انجا که امروزه کاربران موبایل ها و تبلت ها بسیار زیاد شده، با این امکان، سایت شما برای تمام کاربران تبلت ها، موبایل ها و کامپیوترها یک سایت زیبا و حرفه ای است.

صفحه ساز پیشرفته

قالب وردپرس انفولد دارای صفحه ساز پیشرفته و حرفهای می باشد که تمام کاربران مبتدی و حرفه ای می توانند به سادگی با آن کار کنند.

دلیل سادگی کار با این قالب عدم استفاده از شورت کد و عدم نیاز به کد نویسی می باشد.

تمام ویژگی های سایت مثل طرح، رنگ، هدر و تمام امکانات سایت قابل شخصی سازی می باشد.

مثلن می خواهید رنگ فوتر را تغییر دهید یا آیکون های موجود در سایت را ادیت کنید، شماره تماس هایتان را بالای سایت قرار دهید و طرح های زیبا در سایت تان به وجود آورید، تمام این کارها با استفاده از قالب انفولد تنها با کشیدن و رها کردن المان ها انجام می شود.

المان های قالب انفولد را به راحتی می توانید وارد ستون ها کنید و به راحتی جابه جا کنید. اگر یک المان را به دفعات زیاد نیاز دارید لازم نیست همه ی این المان ها را از ابتدا ایجاد کنید می توانید از اولین المان ایجاد شده کپی کنید.

این المان ها شامل:

المان ستون بندی: با قرار دادن ستون های موجود می توانید صفحه  را تقسیم بندی کنید و طرح صفحه ی مورد نظر خود را ایجاد کنید.

المان های محتوا: با این المان ها می توانید محتوای صفحه را وارد کنید. در این قسمت می توان المان هایی مثل عنوان ویژه، ناحیه متنی، محتوای بازشو، اسلایدر نوشته و چندین مورد دیگر را اضافه نمود.

المان های چند رسانه ای: در این قسمت می توانید المان های تصویر، اسلایدر، لایر اسلایدر پیشرفته، گالری عکس، نقشه گوگل، ویدئو و … را به صفحه اضافه کرد.