معرفی آیکون های SVG در سایت وردپرس

سلام دوستان عزیز وردپرسی . خیلی خوشحالم که با اموزش جدیدی از وردپرس در خدمت شما هستم و از شما دوستان عزیز هم می خواهم با این آموزش کوتاه معرفی افزونه وردپرس با ما همراه باشید . در این آموزش افزونه ای را برای شما معرفی می کنم که با استفاده از آن بتوانید آیکون های زیبایی را در سایت خود قرار دهید ، از این آیکون ها می توانید در هر بخشی از سایت که می خواهید استفاده کنید برای آشنایی بیشتر با اموزش معرفی آیکون های SVG در وردپرس با ما همراه باشید.

معرفی آیکون های SVG در سایت وردپرس

دوستان شما می توانید از آیکون های SVG در کنار مطالب خود در منوها و بخش های مختلف سایت استفاده کنید که برای راحتی قرار دادن این آیکون ها در وردپرس برای کاربران ورپرسی افزونه ای ارائه شده است که با نصب در وب سایت می توانید به راحتی این آیکون ها را در بخش های مختلف قرار دهید و به این نکته ی مهم توجه داشته باشید که فرمت SVG یک فرمت استاندارد برداری برای تصاویر می باشد که همه ی مرورگرها ای این فرمت را پشتیبانی می کنند . پس از اینکه در این زمینه شما اطلاعات ابتدایی را بدست اورید ، می توانید افزونه را از لینک زیر دانلود کنید :

دانلود افزونه WP SVG Icons
شما وقتی فایل افزونه را فعال کردین می توانید در پنل وب سایت خود گزینه ی تنظیمات WP SVG icons را مشاهده کنید که دارای زیر منوهای متعددی می باشد ، که دو زیر منوی اول ،آیکون های پیش فرض و ساخت آیکون های سفارشی و کاستوم می باشد ، که در آیکون های پیش فرض می توانید تعدادی آیکون را که پیش فرض افزونه می باشند را مشاهده کنید و با کلیک بر روی هر یک از این آیکون ها شما می توانید کدکوتاه آن را دریافت نمایید و در هر جایی که می خواهید قرار دهید و در زیرمنوی دوم شما می توانید آیکون های سفارشی داشته باشید .

علاوه بر این شما می توانید این آیکون ها را در بخش ویرایشگر نوشته های وب سایت خود مشاهده کنید و به راحتی به متن خود اضافه نمایید و اگر شما می خواهید آیکون های بیشتری را در وب سایت خود داشته باشی می توانید به سایت آیکون ها بروید و انها را انتخاب نمایید دانلود کنید و از امکانات مختلف آن بهره ببرید .

دوستان عزیز نکات این اموزش وردپرس به پایان رسید ، امیدوارم که این اموزش مورد استفاده ی شما عزیزان قرار گرفته باشد از همراهی تون صمیمانه متشکرم . در سری آموزش های بیگ تم با ما همراه باشید .

پیروز باشید .

منبع : بیگ تم مرجع ارائه آموزش های وردپرس و هک وردپرس