معرفی افزونه شمارگذاری خودکار مطالب وردپرس

سلام خدمت شما همراهان عزیز . امیدورام که روز خوبی رو در پیش رو داشته باشید . دوستان عزیز در آموزش جدیدی از وردپرس در خدمت تون هستم در این آموزش وردپرس می خواهم برای شما افزونه ای را معرفی کنم که با استفاده از این افزونه بتوانید به صورت خودکار مطالب وب سایت تون را شماره گذاری نمایید .

معرفی افزونه شمارگذاری خودکار مطالب وردپرس

برای این که شما بخواهید در وب سایت خود برای مثال نوشته های سریالی را منتشر کنید و یا این که شماره نوشته های سایت خود را بدانید لازمه که انها را شماره گذاری کنید که این کار به صورت دستی وقت گیره و اگر شما از قبل مطالبی را در سایت خود منتشر کرده باشید لازم است به هر کدام یک از این مطالب بروید و شماره گذاری کنید که یک کار سخت و وقت گیری هستش و اگر شما بخواهید این شماره گذاری ها را حدف نمایید لازمه که از اول به تمامی مطالب خود مراجعه و پاک کنید که اصلا کار عاقلانه ای نیست و شما می توانید برای انجام این کار از افزونه وردپرس Auto Numbering Post که برای دریافت این افزونه به لینک زیر مراجعه کنید :
دانلود افزونه وردپرس Auto Numbering Post

پس از اینکه افزونه را دریافت کردین در سایت خود نصب و فعال سازید که با فعال سازی این افزونه به وب سایت خود مراجعه کنید و مشاهده نمایید که تمامی مطالب شما به صورت منظم شماره گذاری شده است و به همین سادگی شما توانستید مطالب وب سایت خود را شماره گذاری نمایید و اگر شما خواستید زمانی دیگر مطالب شما شماره گذاری نشده باشد تنها لازم است که این افزونه وردپرس را غیر فعال سازید و نگران چیزی نباشید .

خب دوستان عزیز آموزش وردپرس امروز به پایان رسید از همراهی شما عزیزان تا انتهای این اموزش کمال تشکر را دارم . حتما با ادامه آموزش های وردپرس با ما همراه شوید . با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما بزرگواران

منبع : بیگ تم مرجع آموزش های وردپرسافزونه های وردپرس