معرفی افزونه هایی برای تبلیغات در وردپرس

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همراهان محترم . حالتون چوره ؟ امروزه یکی از بهترین روش هایی که برای تبلیغات محصولات و خدمات خود می توانید از آن استفاده کنید تبلیغات اینترنتی می باشد و این هم به دلیل نقش و اهمیت اینترنت در زندگی افراد می باشد ، برای تبلیغات اینترنتی وب سایت های وردپرس مکان مناسبی هست و شما مدیران وب سایت ها می توانید از افزونه های وردپرس که در این زمینه می باشند استفاده کنید و تبلیغات ها را به صورت های مختلفی در سایت تون قرار دهید ، برای این که با این تبلیغات و روش کار افزونه های مختلف در این زمینه آشنا شوید ، حتما با ادامه آموزش وردپرس امروز همراه باشید .

معرفی افزونه هایی برای تبلیغات در وردپرس

تبلیغات در سایت ها هم از نظر هزینه به صرفه تر می باشد و هم این که بازخورد بهتری دارد و شما مدیران وردپرس می توانید در سایت خود تبلیغاتی را قرار دهید و از این طریق هم کسب درامد کنید . قرار دادن تبلیغات در سایت های وردپرسی کاری بسیار راحت و آسان می باشد و فقط لازمه که شما برای درج تبلیغات از افزونه های وردپرسی که در این زمینه می باشد استفاده کنید ، ولی به دلیل این که در این زمینه افزونه های متعددی وجود دارد ، انتخاب یک افزونه مناسب برای تبلیغات کار مشکلی می شود که در این جا برای شما به معرفی چند از افزونه های برتر تبلیغات می پردازم و از شما عزیزانی که تصمیم به انجام تبلیغات خدمات و محصولات خود دارید ، درخواست می کنم که تا انتهای معرفی این افزونه ها با ما همراه باشید . این افزونه ها به صورت زیر می باشند :

مورد اول : افزونه وردپرس Advanced Advertising System
افزونه ای قدرتمندی برای مدیریت مکان های تبلیغاتی در وردپرس می باشد و اگر شما دوستان عزیز می خواهید مکان های تبلیغاتی در وب سایت خود را بفروشید ، بهتره که از این افزونه قدرتمند استفاده کنید و از قابلیت های این افزونه می توان به مواردی همچون : کنترل کامل تبلیغات ، قابلیت انتخاب نوع چرخش تبلیغات قرار داده شده و تعیین زمان پایان ، قابلیت مشخص کردن هزینه ی بخش های مختلف تبلیغات بر اساس اولویت ، امکان مدیریت کردن تبلیغ دهندگان ، قابلیت ساخت کمپین های تبلیغاتی ، قابلیت انتخاب مدل جایگاه تبلیغاتی ، امکان تعیین بودجه محدود برای کمپین ها به خاطر کاهش و جلوگیری از کلیک های اسپم ، زمان بندی کمپین ها برای تبلیغات و ایجاد بنر برای انها و موارد بسیار دیگری که به می توان به انها اشاره کرد . شاید شما در فکر انجام تنظیمات این افزونه وردپرس باشید ولی این افزونه تنظیمات ساده ای دارد و شما می توانید از این افزونه برای فروش جایگاه های تبلیغاتی و مدیریت آنها استفاده نمایید .

دانلود افزونه Advanced Advertising System

مورد دوم : افزونه وردپرس Advanced Ads
شما می توانید با استفاده از این افزونه وردپرس ، در محیطی همانند محیط وردپرس به مدیریت تبلیغات خود بپردازید و شما می توانید با استفاده از افزونه تبلیغات خود را در هر صفحه ای قرار دهید و از یکی از قابلیت های این افزونه امکان مدیریت نمایش تبلیغات به بعضی کاربران خاص می باشد . از ویژگی های این افزونه می توان به : قابلیت ایجاد تبلیغات به راحتی با استفاده از این افزونه ، امکان گروه بندی تبلیغات برای نمایش چرخشی تبلیغات ، امکان نمایش تبلیغات فقط به کاربرانی که وارد شده اند ، قابلیت زمان بندی برای نمایش و انتشار تبلیغات ، پشتیبانی از تبلیغات متنوع از جمه بنری ، تبلیغات با فرمت فلش و ….. ،قابلیت قرار دادن تبلیغات در بین محتوای مطالب ، سازگاری با ابزارک ها برای نمایش تبلیغات در بخش های مختلف سایت از جمله ستون های کناری سایت ، امکان مشخص کردن فعال بودن تبلیغات در گوشی های همراه و موارد دیگر اشاره نمود .
دانلود افزونه Advanced Ads

مورد سوم : افزونه وردپرس WordPress Ad Widget
دوستان عزیز این افزونه ، یک افزونه ای ساده برای قرار دادن تبلیغات در وب سایت های وردپرس می باشد و شما می توانید از این افزونه برای قرار دادن تبلیغات تون در ابزارک ها استفاده کنید و نصب و راه اندازی این افزونه وردپرس نصب به سایر افزونه هایی که در این زمینه هستند راحت و آسان تر می باشد و شما با دریافت افزونه و نصب ان در پیشخوان خود به بخش ابزارک های پنل بروید و ابزارک ان را در مکان و محل مورد نظر خود قرار دهید و برای قرار دادن تصویر باید ان را آپلود کرده و لینک آن را قرار دهید . و ابزارک دیگری که این افزونه در اختیار شما قرار می دهد این است که شما می توانید با استفاده از آن کدهای تبلیغاتی خودتون را به نمایش درآورید .
دانلود افزونه WordPress Ad Widget

مورد چهارم : افزونه وردپرس Meks Easy Ads Widget
دوستان عزیز اگر شما به دنبال یک افزونه کاربردی و ساده ای می گردید این افزونه وردپرس به شما پیشنهاد می شود و حتی این افزونه مناسب افرادی می باشد که نمی خواهند از کد نویسی در تبلیغات خود استفاده کنند و یا این که در زمینه کد نویسی مهارت ندارید می توانید از افزونه استفاده کنید و بدون نوشتن کدی تبلیغات بنری را در کنار هم قرار دهید و آنها را به راحتی مدیریت کنید و از این طریق شما می توانید تعداد تبلیغات بیشتری را در کنار سایت خود قرار دهید و کسب درامد بالاتری را از تبلیغات داشته باشید .
شما راحت می توانید با استفاده از این افزونه تبلیغات بسیاری را در سایت خود قرار دهید و شما از قبل سایز و اندازه دلخواه بنر های تبلیغاتی را می توانید تعیین کنید و از قابلیت های این افزونه می توان به مرتب سازی و همچنین نمایش تبلیغات به صورت رندومی و تصادفی با هر بار بارگذاری صفحه و نمایش چرخشی تبلیغات اشاره نمود .
دانلود افزونه Meks Easy Ads Widget

مورد پنجم : افزونه WP Advertize It
دوستان عزیز این افزونه وردپرس برعکس افزونه قبلی مناسب دوستانی هست که می خواهند با کدهای وردپرسی کار کنند و برای استفاده از این افزونه فقط لازمه که شما کدهای تبلیغاتی را پس از نصب و فعال سازی افزونه ، در بخش تنظیمات افزونه وارد کنید و مکان نمایش را هم انتخاب نمایید و سپس تغییرات را ذخیره کنید تا افزونه به صورت خودکار تبلیغاتی را که قرار داده ای در مکان مورد نظر نشان دهد .
مکان هایی که در وب سایت وجود دارد و شما می توانید از انها برای نمایش تبلیغات استفاده کنید عبارتند از : در صفحه اصلی زیر عنوان ، در صفحه مطالب زیر عنوان ، درج تبلیغات پس از اولین پاراگراف مطالب وب سایت ، در بین مطالب ، پیش از پایان مطلب مورد نظر شما ، در انتهای محتوای مطلب و همچنین در بخش پایین سایت و سایر بخش های دیگر . شاید شما در نگاه اول به تنظیمات این افزونه ، جا بخورید و حس کنید که تنظیمات پیچیده ای را دارد ولی شما می توانید به راحتی به تنظیمات افزونه بپردازید و همچنین تبلیغات خود را با استفاده از ان افزونه به خوبی مدیریت نمایید و فقط به این نکته توجه داشته باشید که مکان مناسبی را برای تبلیغات انتخاب کنید که مهمه !!!!!!
دانلود افزونه WP Advertize It

دوستان عزیز امیدوارم که شما بتوانید با استفاده از این آموش وردپرس بهترین افزونه را برای انجام تبلیغات در وب سایت خود انتخاب نمایید و گامی در پیشرفت بردارید . از همراهی شما عزیزان تا انتهای این آموزش صمیمانه متشکرم . حتما با ادامه آموزش های بیگ تم با ما همراه شوید .

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دوستان محترم .

منبع : بیگ تم مرجع آموزش های وردپرسافزونه های وردپرسهک وردپرس