معرفی افزونه ی CKEditor در وردپرس

سلام و درود فراوان خدمت دوستان و همراهان همیشگی آموزش های وردپرس . امیدوارم که حالتون خوب باشه . اگر شما با سیستم وردپرس کار کرده باشید ، حتما دیده اید که امکانات کمی دارد و قابلیت های بسیاری را در اختیار شما نمی گذارد و حتما شما می خواهید تغییرات اساسی را در پنل وردپرس خود ایجاد نمایید و در این زمینه هم مثل همیشه وردپرس افزونه ای را دارد که در اختیار شما قرار می دهد . با اموزش ویرایشگر CKeditor در وردپرس با ما همراه باشید .

معرفی افزونه ی CKEditor در وردپرس

دوستان با توجه به این که امکانات نوشتن در وردپرس بسیار کم می باشد و شاید شما نیاز به امکانات و قابلیت های دیگری داشته باشید برای این منظور وردپرس برای شما دوستانی که می خواهید ویرایشگر حرفه ای داشته باشید افزونه ی وردپرسی را ارائه می دهد که یک ویرایشگر عالی و حرفه ای و کاملا سبک را به بخش سایت شما اضافه می کند و این امکان را در اختیار کاربران شما قرار می دهد تا نظرات حرفه ای تری برای شما ارسال کنند . تنظیمات این افزونه کاملا حرفه ای می باشد و همچنین به شما مدیران عزیز این امکان را می دهد که محیط ویرایشگر وردپرس تان را بر حسب سلیقه ی خودتان شخصی سازی نمایید . برای شروع کار شما می توانید این افزونه وردپرس را از لینک زیر دانلود کنید :
دانلود افزونه CKEditor for WordPress

وقتی شما افزونه را دانلود کردین و در وب سایت خودتون نصب کردین می توانید گزینه ی CKeditor را در پنل مدیریتی خود مشاهده کنید و در تنظیمات آن شما می توانید رنگ ، تم ، تعداد ابزارک های تولبار و …… را بر اساس نیاز خود تغییر دهید .

دوستان عزیز اموزش وردپرس امروز به پایان رسید . از همراهی شما عزیزان تا انتهای این اموزش کمال تشکر را دارم . با سری اموزش های بیگ تم با ما همراه باشید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما عزیزان

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب های وردپرس و هک وردپرس