معرفی افزونه Cloud Slider برای ساخت اسلایدر در وردپرس

آمسلام و عرض ادب خدمت شما همراهان بزرگوار . حالتون چطوره ؟ دوستان عزیز حتما همه ی شما می دانید که اسلایدر زیبا و حرفه ای در یک وب سایت چه نقش موثری دارد و می تواند نظرات کاربران رو به خود جلب نماید و پس باید در انتخاب افزونه ای برای ساخت اسلاید در وب سایت خود دقت نمایید و افزونه ای مناسب را انتخاب کنید ، در این آموزش وردپرس هم می خواهم برای شما افزونه ای برای ساخت اسلایدر در وب سایت معرفی کنم ، پس با ما همراه باشید .

معرفی افزونه Cloud Slider برای ساخت اسلایدر در وردپرس

دوستان عزیز اگر شما می خواهی یک اسلایدر کاملا واکنش گرا و حرفه ای برای سایت خود ایجاد نمایید می توانید از افزونه Cloud Slider استفاده نمایید شما می توانید با استفاده از این افزونه اسلایدرهایی واکنش گرا و تمام صفحه به صورت لغزان طراحی نمایید و برای قرار دادن این اسلایدر در صفحات مختلف می توانید از کدهای کوتاهی که در اختیار شما قرار می دهد استفاده نمایید و از قابلیت های بی نظیر این افزونه وردپرس می توان به حالت های نمایش به صورت دو و سه بعدی ، نمایش اخرین تصاویر پست های دسته بندی های خاص وب سایت و امکان قرار دهی اسلایدر پس زمینه صفحات اشاره کرد .

برای شروع کار شما لازم دارید که این افزونه وردپرس را دانلود کنید که برای دانلود ان باید به لینک زیر مراجعه کنید و پس از دریافت افزونه ، ان را در بخش افزونه های پنل نصب نمایید و فعال سازید و با فعال سازی افزونه می توانید به سراغ تنظیمات ان بروید :

دانلود افزونه وردپرس Cloud Slider

حال شما پس از فعال سازی این افزونه می توانید اسلایدرهایی واکنش گرا و لغزان طراحی کنید و از کدهای کوتاهی که به شما می دهد در صفحات مختلف سایت خود استفاده نمایید و لذت ببرید !!!!! حال این در انتهای این آموزش هم ویژگی های این افزونه را دوباره باهم بررسی می کنیم :

  • نمایش به صورت دو و سه بعدی
  • قرار دادن اسلایدر تصاویر در مطالب وب سایت
  • نمایش اخرین تصاویر پست های دسته بندی های خاص
  • امکان قرار دهی اسلایدر پس زمینه صفحات

دوستان عزیز این آموزش وردپرس به پایان رسید از همراهی شما بزرگواران صمیمانه متشکرم . حتما با سری اموزش های بیگ تم با ما همراه شوید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دوستان .

منبع: بیگ تم مرجع قالب وردپرس و افزونه وردپرس