معرفی افزونه Easy Theme and Plugin Upgrades در وردپرس

سلام خدمت شما دوستان و همراهان عزیز . روزتون بخیر و شادی . دوستان عزیز حتما شما لازم دارید که پس از مدتی قالب وردپرس و افزونه های وردپرسی که در سایت شما نصب شده است بروز رسانی کنید و با کلیک بر روی بروز رسانی ، می توانید نسخه جدید انها را در وب سایت خود نصب نمایید ولی اگر افزونه و یا قالب وردپرس شما فارسی سازی شده باشد با کلیک بر روی بروز رسانی نسخه ی انگلیسی آن جایگزین می شود و تمام تنظیمات شما حذف می شود و تغییر می کند و به شما پیشنهاد می شود که خودتا از طریق هاست و یا با بروزرسانی دستی از طریق FTP ، نسخه ی جدید را جایگزین نسخه قبلی کنیم ، که این راه حل هم چندان مناسب نیست و باید به دنبال راه حل بهتری بود !!!!! که در این آموزش وردپرس برای شما افزونه Easy Theme and Plugin Upgrades را معرفی می کنیم که با استفاده از آن بتوانید به اپدیت قالب وردپرس و افزونه های نصب شده در سایت خود بپردازید .

معرفی افزونه Easy Theme and Plugin Upgrades در وردپرس

وب مستران عزیز معمولا شما وب سایت خود را با قالب های وردپرس فارسی شده راه اندازی می کنید که و پس از مدتی که بخواهید این قالب ها را آپدیت کنید باید از طریق هاست عمل کنید که این کار برای همه ی مدیران وردپرس ساده نیست و اگر بخواهید قالب را پاک کنید و نسخه ی جدید را جایگزین کنید ، ممکن است نسخه ی جدید مشکلاتی را داشته باشد و یا شما در حین نصب قالب به مشکلی بربخورین ؛ اما با استفاده از افزونه ای که امروز براتون معرفی می کنم می توانید به راحتی هر چه تمام تر ، قالب وردپرس و افزونه های وردپرس خود را اپدیت نمایید ، فقط تا انتهای این آموزش با ما باشید .

افزونه وردپرس را از لینک زیر دانلود کنید و در وب سایت نصب نمایید تا در ادامه با استفاده از آن به بروز رسانی بپردازید :
افزونه Easy Theme and Plugin Upgrades
وقتی شما این افزونه را در پنل خود فعال کردین ، شما تنظیماتی را در پنل خود مشاهده نمی کنید و فقط بروز رسانی خودکار افزونه ها و قالب وردپرس شما از کار می افتد و شما می توانید این افزونه را زمانی فعال کنید که می خواهید افزونه ها و قالب خود را بروز رسانی کنید و در زمان های دیگر غیر فعال کنید . حال برای استفاده از این افزونه به صورت زیر عمل نمایید :

بروز رسانی قالب وردپرس با استفاده از افزونه :

به بخش نمایش پنل وردپرس بروید و به زیر منوی پوسته بروید و بر روی افزودن پوسته تازه را کلیک کنید و در صفحه جدید بر روی بارگذاری پوسته کلیک نمایید و گزینه ی Upgrade existing theme را بر روی yes بگذارید و وقتی بروز رسانی به صورت کامل انجام شد گزینه ی فعال کردن را انتخاب کنید و قالب وردپرس شما بروز شدش و اگر می خواهید قالب قبلی خود را دریافت کنید به بخش رسانه های سایت بروید و فایل زیپ آن را دانلود کنید و در سیستم خود ذخیره نمایید .

بروز رسانی افزونه های وردپرس سایت با استفاده از افزونه :

به بخش افزودن افزونه های پنل وردپرس تون بروید وبر روی بارگذاری افزونه کلیک کنید و بر روی choose file کلیک نمایید و نسخه جدید افزونه را از داخل سیستم خود انتخاب کنید و گزینه ی Upgrade existing plugin را بر روی yes قرار دهید و سپس بر روی نصب کلیک کنید و وقتی بروز رسانی کامل شد بر روی فعال کردن افزونه کلیک کنید . اگر می خواهید نسخه قبلی افزونه خود را دریافت کنید به بخش رسانه های سایت بروید و فایل زیپ آن را دانلود کنید و در سیستم خود ذخیره نمایید .

دوستان عزیز این آموزش به پایان رسید از همراهی شما با این بخش بسیار سپاسگزارم . با سری آموزس های بیگ تم با ما همراه باشید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما همراهان محترم .

منبع : بیگ تم ارائه دهنده ی قالب وردپرس فروشگاهی و قالب وردپرس تجاری