معرفی افزونه Watermark Reloaded در وردپرس

سلام دوستداران آموزش های وردپرس . حالتون چطوره ؟ امیدوارم روز خوبی را در پیشرو داشته باشید . با آموزش جدیدی از وردپرس در خدمت شما همراهان عزیز هستم . در این اموزش برای شما افزونه ای را معرفی می کنم که با استفاده از ان بتوانید از کپی شدن تصاویر وب سایت خود جلوگیری کنید . با اموزش معرفی افزونه وردپرس Watermark Reloaded با ما همراه باشید .

معرفی افزونه Watermark Reloaded در وردپرس

شما مدیران وب سایت ها برای این که از کپی رایت شدن تصاویر و مطالب وب سایت خود جلوگیری کنید باید سعی کنید بر روی تصاویر شخصی خود لوگوی سایت و یا واترمارک قرار دهید و اگر بخواهید به صورت دستی این کار را انجام بدهید ، حتما برای شما ازار دهنده و سخت می باشد و زمان زیادی را از شما بگیرید و شما از انجام این کار منصرف شوید . ما در این اموزش برای شما افزونه ای را معرفی می کنیم که شما می توانید به راحتی با انجام تنظیمات مربوطه به این افزونه ، بر روی تصاویر وب سایت خود لوگو و یا ادرسی از سایت خود را قرار دهید ، پس در ابتدا لازمه که این افزونه وردپرس را از لینک زیر دانلود کنید :
دانلود افزونه Watermark RELOADED
فایل افزونه را دانلود کنید و در وب سایت خود نصب و فعال سازید و با فعال سازی افزونه ، تنظیماتش را می توانید در پنل مدیریتی خود مشاهده کنید و شما با انجام تنظیمات این افزونه می توانید تعیین نمایید که بر روی چه تصاویری ، واترمارک اعمال شود و اینکه اندازه و نوع فونت و همچنین رنگ ان را مشخص نمایید و شخصی سازی کنید تا وب سایت های دیگر نتوانند از تصاویر سایت شما استفاده کنند .

آموزش وردپرس امروز به پایان رسید از همراهی شما تا پایان این اموزش کوتاه وردپرس سپاسگزارم با سری اموزش های بیگ تم با ما همراه شوید . موفق و پیروز باشید .

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس خبری و آموزش های وردپرس