معرفی برترین افزونه های پاپ آپ برای وب سایت وردپرس

سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان محترم . امیدوارم که حالتون خوب باشه . دوستان عزیز در این اموزش وردپرس هم قصد داریم برای شما افزونه هایی را معرفی کنیم که با استفاده از این افزونه های بتوانید برای وب سایت خود پنجره های پاپ آپی را بسازید و کاربران را به عضویت در وب سایت خود دعوت نمایید ، پس با ادامه آموزش همراه باشید تا بتوانید با بررسی افزونه های زیر ، برترین افزونه را برای وب سایت خود انتخاب نمایید .

معرفی برترین افزونه های پاپ آپ برای وب سایت وردپرس

دوستان عزیز اگر دقت کرده باشید وقتی به بعضی از وب سایت ها وارد می شوید برای شما یک پنجره نمایش داده می شود و از شما می خواهد که ایمیل خود را وارد نمایید و در خبرنامه سایت عضو شوید و یا این که از شما می خواهد ایمیل خود را وارد نمایید و در سایت عضو شوید . یکی از موارد که در وب سایت ها اهمیت داره داشتن یک لیست ایمیل از کاربران و بازدید کنندگان سایت می باشد و مدیر می تواند با بررسی لیست ایمیل و شناسایی کاربران خود ، بازدید سایت و همچنین فروش محصولات سایت خود را افزایش دهد و وقتی کاربری در سایت شما عضو می شود و ایمیل خود را در اختیارتون قرار می دهد ، حتما مطالب وب سایت شما ، مورد پسند این کاربری بوده است و انجام این کار یعنی اینکه کاربران را به عضویت در وب سایت خود دعوت کنید کار مشکلی هست و این بستگی به محتوا و مطالب سایت شما دارد تا کاربران به عضویت در سایت تون تشویق شوند . یکی از روش هایی برای دعوت کاربران در عضویت وب سایت وجود دارد استفاده از پنجره پاپ اپ می باشد که در این اموزش وردپرس قرار است به معرفی افزونه ها در این مورد بپردازیم ، شما می توانید با استفاده از این افزونه پنجره های پاپ آپ کوچکی را درست کنید و کاربران را به عضویت در وب سایت خود دعوت کنید و دیگر شما لازم نیست برای انجام این کار از کد نویسی استفاده کنید و در بین راه به مشکل بربخورید ، ادامه آموزش امروز را از دست ندهید :

مورد اول : افزونه وردپرس WordPress Popup
می توان گفت WordPress Popup یکی از برترین و محبوب ترین افزونه های کاربردی وردپرس در زمینه ایجاد پنجره پاپ آپ در وردپرس می باشد . این افزونه قابلیت های بسیاری دارد ازجمله : نمایش پنجره پاپ اپ در تمامی صفحات سایت و یا در یک آدرس و صفحه خاصی از وب سایت ، تنظیمات راحت و ساده این افزونه وردپرس برای ایجاد یک پنجره پاپ آپ ، قابلیت انجام تنظیماتی که این پنجره پاپ آپ برای چه کاربرانی نمایش داده شود ، اضافه کردن گزینه ای برای عدم نمایش دوباره این پنجره پاپ آپ ،سازگاری این افزونه وردپرس با تمامی قالب های وردپرس و قابلیت شخصی سازی بی نظیر این پنجره پاپ آپ و قابلیت های بسیار دیگری که شما در هنگام تنظیمات این افزونه در می یابید .
دانلود افزونه وردپرس WordPress PopUp – Popover Maker

مورد دوم : افزونه وردپرس Arty Popup
دوستان شما می توانید با استفاد از این افزونه وردپرس برای وب سایت خود پنجره های پاپ آپ متفاوت و خلاقانه ای را طراحی نمایید و پس از نصب و فعال سازی این افزونه شما این امکان را دارید که برای پنجره ی خود تصویر زمینه ی مناسبی را انتخاب و بارگذاری نمایید و در این زمینه اگر شما با کد نویسی و CSSها اشناییت داشته باشید ، می توانید یک پاپ اپ منحصربفرد برای وب سایت خود ایجاد کنید . Arty Popup تقریبا با تمامی مرورگرها سازگار می باشد.

دانلود افزونه وردپرس Arty Popup

مورد سوم : افزونه وردپرس Optin Revolution
بعضی از نرم افزارها وجود دارند که به شما اجازه نمی دهند پنجره پاپ آپ خود را نمایش دهید و در واقع ان را بلوکه می کنند و شاید شما نگران همین موضوع باشید که برای پنجره پاپ آپ شما هم این اتفاق بیفتد ، ولی اگر شما از افزونه Optin Revolution استفاده کنید دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید و شما می توانید با استفاده از این افزونه ، پنجره هایی بسازید که زور هیچ نرم افزاری به آن نرسد !!!!! و با توجه به این که این افزونه وردپرس تنظیمات بسیاری دارد شما می توانید با بررسی تنظیمات آن ، یک پنجره ی پاپ آپ شخصی ایجاد نمایید و نیازهای خود را رفع سازید و همچنین این پنجره را به کاربرانی نمایش دهید که می خواهید و امکان تغییر در رنگ متن و پنجره و شخصی سازی های دیگر از قابلیت های Optin Revolution می باشد .
دانلود افزونه وردپرس WordPress Popup – Optin Revolution

مورد چهارم : افزونه وردپرس ITRO Popup Plugin
این مورد یکی از افزونه های منعطف با تنظیمات حرفه ای برای ایجاد پاپ آپ می باشد و شما با انجام تنظیمات این افزونه می توانید یک پنجره ی مناسب در مرکز صفحه ی خود ایجاد کنید و قابلیت دیگر این افزونه این است که شما می توانید تعیین کنید که پنجره ی پاپ آپ در چه صفحات و برگه هایی نمایش داده شود و قابلیت متفاوت این افزونه توانایی بستن پاپ آپ توسط کلید Esc کیبورد است .
دانلود افزونه وردپرس ITRO Popup Plugin

دوستان شما می توانید با استفاده از این ۴ افزونه وردپرس که معرفی کردم پنجره های پاپ متفاوت و منحصر بفردی را برای خود ایجاد کنید و اصلا نگران این نباشید که شما در این زمینه مهارت ندارید ، فقط لازمه یکی از این افزونه ها را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید و در سایت نصب نمایید و کاربران خود را به عضویت تشویق نمایید . از همراهی تونم تا انتهای این بخش صمیمانه سپاسگزارم ، حتما با ادامه آموزش های بیگ تم همراه باشید .

با آروزی موفقیت و سلامتی برای شما عزیزان

منبع : بیگ تم مرجع  افزونه های وردپرسقالب وردپرسآموزش وردپرس