معرفی ۵ افزونه رزرو برای وردپرس

معرفی 5 افزونه رزرو برای وردپرس

۵ افزونه رزرو برای وردپرس

آیا می خواهید به مشتریان امکان قرار ملاقات بطور مستقیم از طریق سایت خود را بدهید؟ هر شغلی که داشته باشید قرار ملاقات لازمه کار شماست. در این مقاله ۵ تا از بهترین راه های قرار ملاقات اینترنتی و افزونه های رزرو را به شما نشان خواهیم داد.

افزونه های قرار ملاقات وردپرس برای ایجاد یک ملاقات، رزرو مدیریتی و حتی اجاره مناسب هستند. با این حال اگر علاقه مند به افزونه مدیریت رزرو هستید آموزش ما در مورد چگونه اضافه کردن این افزونه در وردپرس را مطالعه کنید. نگاهی به افزونه های رزرو که باعث برقراری ارتباط مستقیم کاربران با وب سایت شما می شود داشته باشیم.

۱٫ BirchPress

این افزونه یک افزونه رزرو جامع در وردپرس است. این افزونه امکان اضافه کردن یک سیستم مدیریت حرفه ای آنلاین را به شما می دهد. کاربران از طریق سایت می توانند ملاقات های خود را رزرو و هزینه آن را از طریق کارت های اعتباری (البته درگاه های پرداخت بین المللی) پرداخت کنند.رزرو

BirchPress تقویم رزروی شما را با تقویم های دیگر مثل iCal, Android, Outlook و … همگام سازی میکند. همچنین یک سیستم اطلاع رسانی و یادآوری قرار های رزرو شده برای شما و مشتریان به همراه دارد.

۲٫ Booking Calendar

تقویم رزرو

این افزونه یکی از قدیمی ترین افزونه های رزرو رایگان وردپرس در بازار است که استفاده از آن نیز بسیار آسان است. این برنامه یک تقویم برای شما و بازدیدکنندگان سایت به همراه دارد. به راحتی می توانید تاریخ رزرو و قرار ملاقات های خود را در هر برگه ای که می خواهید قرار دهید.

این برنامه در عین سادگی برای مبتدیان، بسیار قدرتمند است که طیف وسیعی از گزینه ها را برای پیکربندی تنظیمات افزونه به همراه دارد. یک تصویر امنیتی برای جلوگیری از اسپم، اعلان های ایمیل، جلوه های جی کوئری و … ساخته شده است. شما حتی می توانید رزروهای خود را مطابق با زمینه های سفارشی خودتان، رزرو کنید.

۳٫ Appointment Calendar

همانگونه که از اسمش پیداست، این برنامه امکان اضافه کردن یک سیستم مدیریت رزرو و وقت ملاقات را به سایت شما می دهد. به راحتی سرویس های پیشنهادی خود را اضاف و سپس افزونه های کوتاه شده را در هر برگ یا پست وردپرس اضافه کنید.

تقویم

این برنامه امکان مدت زمانی را که کاربران می خواهند رزرو کنند را به آنها میدهد. کاربرن می توانند قرارهای ملاقات تجاری، صرف ناهار، یا ملاقات کاری خود را مطابق میل خود رزرو کنند. این قرار ها از طریق یک ایمیل برای شما وکاربران ارسال خواهد شد. شماحتی می توانید قرارهای ملاقات خود را بصورت یک فایل CSV درآورده و از آن در هرجای دیگری استفاده کنید.

۴٫ WP Simple Booking Calendar

تقویم رزرو

این افزونه یکی دیگر از از افزونه های رزرو ارسال مستقیم، در وردپرس است. به سادگی یک تقویم ایجاد کرده و سپس آن را به یک پست و یا یک برگه، شرت کات کنید. در این افزونه کاربران می توانند فقط روز را بدون ساعت مشخصی رزرو کنند. اگر شما به دنبال یک افزونه ساده برای رزرو یک اتاق، محل اقامت و … میگردید این افزونه مناسب این کار است. برای موارد پیچیده تر به افزونه ای که در بالا ذکر شد مراجعه کنید.

۵٫ Gravity Forms

این افزونه یکی از بهترین افزونه های تماس در وردپرس است. این افزونه به افزونه ای آسان و رابط کشیدن و رها شدن معروف است. اگر در حال حاضر این افزونه را دارید به راحتی می توانید فرم رزرو خود را ایجاد کنید. این افزونه از اعلان های ایمیل پشتیبانی می کند بنابراین شما میتوانید بطور خودکار قرار ملاقات های خود را ارسال کنید. از آنجا که داده های شما در فرم ذخیره این افزونه ذخیره می شود، تمام قرار ملاقات های شما هم نیز در سایت وردپرس ذخیره می شود.

فایل فشرده

همچنین میتوانید این افزونه را با فایل های زیپ شده ارتباط دهید. به این ترتیب شما می توانید فرم رزرو خود را به تقویم گوگل متصل و سپس تقویم گوگل را در برگه یا پست وردپرس اضافه کنید.

به جای این افزونه می توانید از quform هم برای رزرو ایمیلی استفاده کنید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

instagram

  • فیسبوک
  • گوگل پلاس