نمایش آخرین مطالب در وردپرس با advanced recent posts

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که می‌دانید نوشته‌ها دسته بندی‌های خاصی دارند که هر کدام از آن ها در دسته های خاص خود قرار می گیرند و طبق خواسته ی ما در صفحه ی اول یا صفحات دیگر گذاشته میشوند. مطمئنا هر کدام از شما که با وردپرس کار میکنید قالب هایی را که در وردپرس طراحی شده اند را دیده اید که ابزارکی برای نمایش نوشته های اخیر، نوشته های پربازدید، آخرین نوشته ها و… هستند و به شما این قابلیت را میدهند که در سایدبار و یا هرمکانی از قالب خود که از ابزارک پشتیبانی میکند این قسمت را در قالب خود داشته باشید. اما خب دسته ای از قالب ها هم هستند که همچین موردی را ندارند.

advanced-recent-posts-wordpress

نمایش آخرین مطالب در وردپرس با advanced recent posts

نمایش آخرین مطالب در وردپرس

برای اینکه بتوانیم آخرین مطالب را در ابزارک سایت وردپرسی نماییم می توان از افزونه ای که با نام advanced recent posts در مخزن وردپرس ثبت شده است استفاده کرد. این افزونه تا به امروز بیش از ۱۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب رتبه ۴.۵ را ازآن خود کرده است.

پس از نصب و فعالسازی افزونه منویی با نام Advanced recent post در نوار منوی وردپرسی شما ایجاد میشود روز آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

در این قسمت گزینه ای با عنوان layouts را میبینید که از شما میخواهد معین کنید که نوشته های شما به چه شکل در ابزارک به نمایش گذاشته شود. کمکی که این قسمت به بهتر انتخاب کردن شما میکند این است که دموی هر کدام را برای شما به نمایش گذاشته است که هر کدام را که میخواهید انتخاب کنید. گزینه های مختلفی وجود دارد که یکی از این گزینه ها گذاشتن نوشته به همراه تصویر شاخص است. یکی دیگر از گزینه ها مشخص میکند که چه تعداد ستون و سطر در کنار هم قرار گیرند و همینطور اندازه ی تصویر پستها را میتوانید تعیین کنید. گزینه ی سوم یا post type نوع نوشته را تعیین میکند که نوشته ی شما از نوع نوشته، برگه و… باشد و در نهایت گزینه ی چهارم از شما نام نویسنده را میخواهد.

میتوانید برچسب های مهم و دلخواهتان را در قسمت برچسب ها وارد کنید. در قسمت دسته بندی ها باید دسته هایی را که با نوشته ارتباط دارند را مشخص کنید. در گزینه ی رنگ ها باید رنگ ابزارک را مشخص کنید در این قسمت میتوانید رنگ دلخواه خودتان را تعیین کنید و همچنین در زیر آن نیز میتوانید رنگ متن ها را مشخص کنید.

در گزینه ی Show date and time می توانید زمانبندی را بر طبق گزینه هایی که دارد در آخرین نوشته ها مشخص کند. در گزینه ی Date Format میتوانید نوع نمایش تاریخ را انتخاب کنید. اینکه تاریخ به چه شکلی به کاربر نمایش داده شود و در آخر میتوانید با زدن گزینه ی generate shortcode کد کوتاه شده ی این افزونه را تولید کرده و در برگه ها بگذارید تا آخرین نوشته های دسته ای که مورد نظر شماست به همراه تنظیمات آن نمایش داده شود. حال اگر میخواهید به وسیله ی ابزارک در قسمتی از قالب خودتان قرار دهید میتوانید به بخش نمایش ابزارک ها رفته و ابزارک مورد نیاز خودتون رو که مربوط به این افزونه است رو ببینید. به این ترتیب میتونید این قابلیت را برای وب سایت خودتون طراحی کنید.

<!–

–>

<!–!
–>


امتیاز شما از ۱ تا ۵

1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته ۱ رای

Loading…


تبلیغات