نمایش آخرین نظرات در وردپرس با Decent Comments

نمایش آخرین نظرات در وردپرس با Decent Comments

نمایش آخرین نظرات در وردپرس

اگر می خواهید آخرین نظرات کاربران را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید، می توانید از چند راه مختلف این کار را انجام دهید. کاربران زیادی از ما درباره نحوه نمایش آخرین نظرات در وردپرس سوال کردند و تصمیم گرفتیم راه های نمایش نظرات اخیر در وردپرس را معرفی کنیم.

اولین راه استفاده از امکانات خود وردپرس بدون نیاز به نصب افزونه ای خاص می باشد. به راحتی از بخش نمایش ابزارک ها می توانید ابزارک نظرات اخیر را به ناحیه ابزارک های مختلف اضافه کنید.

آخرین نظرات

اما بحثی که اکثر کاربران داشتند ساده بودن بیش از حد ابزارک آخرین دیدگاه ها بود. آنها هیچ علاقه ای به استفاده از این ابزارک ساده روی سایتشان نداشتند.

و اما راه حل: استفاده از افزونه Decent Comments

افزونه Decent comments به شکل جذاب تر و با امکانات بیشتری در اختیار شما قرار داده شده تا آخرین نظرات وردپرس را بصورت حرفه ای تر و با تنظیمات بیشتری در سایتتان نمایش دهید. ابتدا افزونه را دانلود و نصب کنید. آموزش نصب افزونه وردپرس را ببینید.

بعد از نصب به بخش نمایش ابزارک ها مراجعه کنید. خواهید دید که ابزارک جدیدی به نام Decent Comments به ابزارک های در دسترس شما اضافه شده و می توانید آنرا به ستون کناری یا هر بخش ابزارک دیگری در سایتتان اضافه کنید. آموزش کار با ابزارک ها در وردپرس را ببینید.

بعد از اضافه کردن ابزارک به ناحیه ابزارک دلخواه ، تنظیمات ابزارک به شما نمایش داده می شود. با استفاده از تنظیمات ابزارک می توانید نحوه نمایش دیدگاه ها ، نمایش دادن یا ندادن تصویر آواتار نویسنده دیدگاه ، تاریخ ارسال نظر و موارد دیگر را مدیریت کنید.

آخرین نظرات در وردپرس

همچنین توسط دو گزینه pingbacks و trackbacks می توانید انتخاب کنید که آیا بازخورد ها و بازتاب ها در لیست آخرین نظرات نمایش داده شوند یا خیر

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

رضا حسینی راد
از سال ۸۶ در زمینه طراحی سایت ، سئو و وردپرس فعالیت می کنم.در حال حاضر مدیریت تیم میهن وردپرس رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم در مورد وردپرس رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم.

  • instagram
  • فیسبوک
  • گوگل پلاس