نمایش مطالب مرتبط بین محتوای نوشته در وردپرس

نمایش مطالب مرتبط بین محتوای نوشته در وردپرس

یکی از بهترین راهکار های کاهش نرخ پرش (bounce rate) وبسایت، نمایش مطالب مرتبط در وردپرس هست. با اینکار کاربران سایت شما مطالب مرتبط با نوشته ای که در حال خواندن آن هستند را هم مشاهده می کند و در واقع کاربر بیشتر در سایت شما خواهد ماند. یکی از راهکار های نمایش مطالب مرتبط در وردپرس هم نمایش مطالب مرتبط بین متن مقالات و پست های سایت هست. با اینکار کاربر شما خواه ناخواه مطالب مرتبط شما را خواهد دید و بیشتر برای کلیک روی مطالب مرتبط ترغیب خواهد شد.

نمایش مطالب مرتبط در وردپرس

نمایش مطالب مرتبط بین محتوای نوشته در وردپرس

در ابتدا نیاز به افزونه Inline Related Posts داریم. با این افزونه می توانید مطالب مرتبط را بین متن نوشته ها به نمایش در آورید. ابتدا افزونه را دانلود و نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس

بعد از نصب وارد بخش تنظیمات  Inline Related Posts در پنل مدیریت وردپرس خود شوید.

irp-settings

از اینجا می توانید تنظیمات بخش های مختلف افزونه را به دلخواه خودتان تغییر دهید. رنگبندی ، تعداد مطالب نمایش داده شده ، تم نمایشی ، متن تیتر مطالب و … را می توانید به دلخواه خودتان سفارشی کنید.

نکته: برای غیر فعال کردن مطالب مرتبط در یک نوشته خاص می توانید وارد بخش ویرایش نوشته شده و از سمت چپ ، باکس related posts by intellywp را پیدا کرده و تیک مربوط به نمایش ندادن مطالب مرتبط را فعال کنید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

رضا حسینی راد
از سال ۸۶ در زمینه طراحی سایت ، سئو و وردپرس فعالیت می کنم.در حال حاضر مدیریت تیم میهن وردپرس رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم در مورد وردپرس رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم.

  • instagram
  • فیسبوک
  • گوگل پلاس