نمایش پست ها بصورت شبکه ای در وردپرس با post grid + آموزش ویدیویی

نمایش پست ها بصورت شبکه ای

نمایش پست ها بصورت شبکه ای در وردپرس

آیا دوست دارید پست های سایت وردپرس خود را بصورت جدولی نمایش دهید؟ برخی قالب های وردپرس قابلیت نمایش پست ها بصورت شبکه ای را ندارند. پس شما مجبور می شوید خودتان دست به کار شوید برای نمایش مطالب سایت به آن شکلی که دوست دارید.

در واقع با نمایش شبکه ای پست ها ، مرور کردن آنها برای کاربر راحت تر می شود. برای اینکار نیازی به کد نویسی پی اچ پی ، html و سی اس اس ندارید. شما می توانید بدون نیاز به کد نویسی مطالب سایتتان را بصورت جدولی نمایش دهید. با استفاده از افزونه post grid وردپرس

افزونه post grid وردپرس همانطور که گفته شد برای شما مطالب را به شکلی کاملا زیبا و شکیل بصورت شبکه ای در سایت وردپرسیتان نمایش می دهد.

مثل همیشه ابتدا افزونه را نصب و فعالسازی کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس

حالا به بخش post grid new post grid مراجعه کنید تا بتوانید یک باکس پست شبکه ای جدید ایجاد کنید.

newpostgrid

در اینجا می توانید تنظیمات مربوط به جدول شبکه ای را انجام دهید. طبق سفارشی که از این افزونه دارید می توانید پست تایپ های سفارشی را انتخاب کنید یا تعداد پست های نمایشی و نحوه چیدمان و طرح بندی پست ها را به انتخاب خود گزینش کنید.

حالا که تنظیمات را انجام دادید از بخش shortcodes باید شورت کد افزونه را کپی کنید و در متن برگه ها یا نوشته های سایتتان قرار دهید تا همانجا در همان صفحه دلخواه شما ، پست تایپ ها نمایش داده شوند.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

رضا حسینی راد
از سال ۸۶ در زمینه طراحی سایت ، سئو و وردپرس فعالیت می کنم.در حال حاضر مدیریت تیم میهن وردپرس رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم در مورد وردپرس رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم.

  • instagram
  • فیسبوک
  • گوگل پلاس