نمایش پیغام خوش آمد گویی به کاربر در وردپرس + آموزش ویدیویی

نمایش پیغام خوش آمد گویی در وردپرس

عموما مشاهده کرده اید که در بعضی از وبسایت ها به محض ورود به پنل مدیریتی تان ، بالای سایت یا هر قسمت دیگری از آن سایت متنی را مشاهده می کنید با عنوان: سلام رضا! خوش آمدید. این متن همان پیغام خوش آمد گویی به کاربر هست که با یک کد ساده می توانید آنرا به سایتتان اضافه کنید. چند روز پیش کاربر عزیزمان alichegini از ما درخواست کردند تا آموزش نمایش پیغام خوش آمد گویی به کاربر را در میهن وردپرس منتشر کنیم.

نمایش پیغام خوش آمد گویی به کاربر

اینکار را بدون نیاز به نصب افزونه می توانیم انجام دهیم. تنها با اضافه کردن چند قطعه کد به قالب وردپرس می توان پیغام خوش آمد گویی را به کاربر نمایش داد. حالا کافیست به بخش نمایش ویرایشگر مراجعه کرده و فایل مورد نظر خود را از ستون سمت چپ برای قرارگیری پیغام انتخاب کنید. مثلا اگر می خواهید در هدر سایتتان این پیغام نمایش داده شود می توانید کد را در فایل header.php قرار دهید.

کد بالا در خط دوم بررسی می کند که آیا کاربر وارد سایت شده یا خیر. اگر وارد شده بود پیغام خوش آمدید ! فلانی را نمایش می دهد و اگر مهمان سایت بود سلام! کاربر مهمان را نمایش خواهد داد.

حال فرض کنید می خواهید این پیغام در ستون کناری سایت شما نمایش داده شود. خب برای این کار می توانید کد را در فایل sidebar.php قالب سایتتان اضافه کنید. به همین راحتی!

آموزش ویدیویی

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

رضا حسینی راد
از سال ۸۶ در زمینه طراحی سایت ، سئو و وردپرس فعالیت می کنم.در حال حاضر مدیریت تیم میهن وردپرس رو بر عهده دارم و سعی می کنم هر روز مقالات و تجربیاتم در مورد وردپرس رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم.

  • instagram
  • فیسبوک
  • گوگل پلاس