ویروس کشی وردپرس

با سلام بعد از مدتها یک مقاله ای برای شما در نظر گرفتیم که مشکل اکثر دوستان وردپرسی و دیگر محتواهای مدیریت وبسایت میباشد .

در صورتی که وب سایت شما ویروسی شده و میخواهید آن را از این حالت خارج نمایید می توانید این مطلب را مطالعه نمایید.

زمانی که وب سایت شما ویروسی میشود معمولا  وب سایت خود را با مرورگر فایرفاکس و کروم چک نمایید پیغام ویروسی بودن با کادری قرمز را مشاهده میکنید

ویروس کشی وردپرس

وب سایت را به شما نمایش می دهد همچنین در صورتی که وب سایت را در موتور جستجوی گوگل بیابید در پایین آن عنوانی مبنی بر ویروسی بودن وب سایت نمایش داده می شود.

ویروس کشی وردپرس

ویروس کشی وردپرس

برای رفع ویروس از وب سایت می بایست سریعا اقداماتی را انجام دهید تا کاهش ترافیک و بخصوص با کاهش سئو مواجه نشوید .

در این اموزش روش رفع این مشکل دستی هستش و روش دیگر با افزونه AntiVirus که یکی دیگه از افزونه های وردپرسی هستش که برای سایت شما به عنوان آنتی ویروس عمل می کنه و سایت شمارو از وجود ویروسهایی که ممکنه تو سایت شما جا خوش کرده باشن و شما ازشون خبر ندارید پاک سازی کنه .

وبسایت خود را به گوگل وبمستر متصل کنید :

https://www.google.com/webmasters

بعد از سینک کردن وبسایت با وبمستر پیام هایی حاوی ویروسی بودن وبسایت مشاهده میکنید که بصورت تصویر زیر میباشد :

در پیغامی که برای شما در وبمستر گوگل ارسال شده میتوانید ویروس هایی که در وبسایت شما میباشد رو چک کنید و با دسترسی داشتن به بخش هاست این ویروس ها را حذف کنید .

ویروس کشی وردپرس

برای رفع این مورد بر روی گزینه ای که در تصویر مشاهده میکنید کلیک کنید :

ویروس کشی وردپرس

ویروس کشی وردپرس

بعد از کلیک کردن بر روی بخشی که در تصویر بالا مشاهده میکنید روند رفع این ویروس رو با ارسال کردن یک پیغام به گوگل به اتمام میرسانید .

بعد از تائید حذف از سوی گوگل پیغامی برای شما حاوی متن پاکسازی انجام شده را مشاهده میکنید که در فرصت کوتاهی وبسایت شما در نتایح گوگل بدون ارور malware نمایش داده میشود .

 

You Might Also Like

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.