ویژگی های بروزرسانی وردپرس

مزایای بروزرسانی وردپرس

هر بار که یک بروز رسانی جدید برای وردپرس منتشر می شود کاربران زیادی این سوال برایشان به وجود می آید که آیا این بروز رسانی برای وب سایتشان بی خطر خواهد بود؟

آیا شما می دانید که باید وردپرس و همچنین افزونه های خود را همیشه به آخرین نسخه بروز رسانی کنید. می خواهید مزایا و معایب این بروز رسانی را بدانید؟ پس ادامه ی این مطلب را حتما بخوانید.

وردپرس رایگان است و توسط یک گروه از توسعه دهندگان توسعه یافته است. با هر نسخه جدید، آن ها اشکالات را رفع می کنند، ویژگی های جدید را اضافه کرده و عملکرد کلی سیستم را بهبود می بخشند. بنابراین وقتی که سایت وردپرسی شما بروز رسانی نشده امنیت سایت شما به خطر می افتد و ویژگی های جدید و بهبود یافته را تجربه خواهید کرد.

ویژگی های بروزرسانی وردپرس

امنیت

امنیت مسلما مهمترین دلیل برای بروز نگه داشتن سایت وردپرسی شما می باشد.

در حال حاضر ۲۳% از تمام وب سایت های دنیا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس مدیریت می شوند. پس با توجه به این موضوع از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است همچنین وردپرس یک هدف محبوب برای هکر ها، توضیع کنندگان کد های مخرب و دزد داده ها می باشد.

از آنجا که وردپرس منبع باز  (open source) می باشد، هر کس می تواند منبع کد های آن را یاد گرفته و بهبود بخشد. حال این بدین معناست که هکر ها نیز می توانند آن را فراگرفته و راه های برای شکستن امنیت وبسایت شما پیدا کنند. در حال حاضر بخش خوب این است که همه هکر ها بد نیستند و در ضمن تعداد هکر های خوب بسیار بیشتر از هکر های بد هست. هر زمان که یک اسیب پذیری امنیتی گزارش می شود. تیم توسعه دهنده وردپرس برای انتشار یک بروز رسانی دست بکار می شود.

این به این معنی است که اگر شما وردپرس خود را بروز رسانی نکنید. در واقع از نرم افزاری استفاده می کنید که حفره های امنیتی آن شناخته شده می باشد. هکر ها در جستجو وبسایت هایی هستند که از نسخه ی قدیمی تر وردپرس استفاده می کنند و کافیست آن ها را پیدا کنند تا به آن ها حمله ور شوند.

ویژگی های جدید

هر نسخه ی بروزرسانی وردپرس ، ویژگی های جدید و تغییرات نرم افزاری جدیدی را به همراه دارد مثلا وردپرس ۰٫ ۴با بهبود تجربه ی نصب پلاگین آمد، ۱٫ ۴ با ویرایش تصویر های درون خطی و۲٫ ۴ با بروز رسانی سریع پلاگین ها آمد.

اگر شما از نسخه ی قدیمی تر وردپرس استفاده می کنید، تجربه ی وردپرسی شما متفاوت خواهد بود با کسی که از نسخه ی آخر وردپرس استفاده می کند.

شما باید همیشه نسخه آخر وردپرس را داشته باشید تا بتوانید از بخش راهنما و انجمن پشتیبانی بخوبی استفاده کنید.

سرعت

توسعه دهندگان وردپرس همواره در تلاش برای ساختن چیز های سریع تر هستند. هر نسخه ی وردپرس همراه با بهبود چند عملکرد می باشد که باعث می شود وردپرس اجرایی سریعتر و کارآمد تر داشته باشد.

از آنجا که سرعت یک عامل بزرگ در جستجوگر ها می باشد. شما باید وردپرس خود را برای اطمینان از حداکثر مزایای عملکرد بروز نگه دارید.

 

امیدواریم این نوشته برای شما مفید بوده باشد و سعی کنید همیشه سیستم وردپرس خود را آپدیت کنید.

نظر دهید